HOME24 xоче поділитися з Вами дуже важливими рекомендаціями, які допоможуть захистити ваше житло від зловмисників. Ми ні в якому разі не хочемо вас залякати, але Ви, напевно, і самі знаєте, що таке відбувається. Імовірність пограбування досить низька, за нашими підрахунками 1 до 10 000, проте ми підготували ряд порад, які важливо дотримуватися.
-
Перше і найголовніше правило - «Не можна нікому вірити». При заселенні гостя, обов'язково зробіть ксерокс його паспорта. Ясна річ, що не у всіх є ксерокс, але смартфонами нікого не здивуєш. Скачайте додаток FineScanner, за допомогою нього можна зручно зробити скан документів в різних форматах і відправити його на пошту. Якщо немає можливості завантажити додаток - зробіть фотографію документів або хоча б перепишіть дані паспорта вручну.
-
Перевіряйте паспорт на справжність: Якщо фотографія в паспорті справжня, на ній повинна стояти печатка. Звертайте увагу на підпис, без неї паспорт вважається недійсним. Також підпис не повинна бути затерта. Бувають випадки шахрайства, коли затирають старий підпис, а наверх наносять фальшиву. Перевіряйте! У 25 і 45 років в паспорт вклеюють ще одну фотографію, якщо її немає, паспорт недійсний.
-
Беріть гроші за проживання відразу при заселенні. Бували скарги, що люди їхали не розплатившись, знову ж таки - «Не можна нікому вірити».
-
При заселенні відразу уточнюйте дату і час виїзду, як правило, людина, яка приїхала у відпустку / відрядження, має зворотний квиток і може сказати точні терміни.
-
Якщо Ви здаєте квартиру, в якій дуже якісна і дорога техніка, не пошкодуйте грошей на установку відеоспостереження. Вести відеозйомку людей в квартирі, без їх дозволу, заборонено законом. Але ж можна встановити камеру на сходовій клітці, щоб бачити, хто входить і виходить з квартири.