Оцінка


Наш головний кімнатний «друг» часто працює цілий рік: взимку - гріє, а влітку - охолоджує. Не дивно, що при такій інтенсивній експлуатації рано чи пізно з кондиціонера з'являється не дуже приємний запах. Як же позбутися від такого неприємного "сусіда"?

Основні причини виникнення запаху з кондиціонера

Запах з кондиціонера в квартирі може з'явитися з багатьох причин. Усередині блоку накопичуються бактерії, пил, цвіль.

Також запах провокує конденсат. Він виникає через різницю температур в квартирі і на вулиці.

Якщо монтаж кондиціонера був проведений з порушеннями, то це також може бути однією з причин що виділяється запаху. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівців.

Як усунути запах з кондиціонера: 4 ефективних способу

Щоб кондиціонер справно працював, як на охолодження, так і на обігрів приміщення, необхідно своєчасно проводити такі заходи:

  • Чистка кондиционера

Щороку (а краще два рази в рік) потрібно здійснювати чистку внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера.

Цей захід можна доручити фахівцям або виконати своїми силами. Але в умовах міської квартири провести якісну повну чистку кондиціонера досить проблематично. Для неї необхідна мийка високого тиску.

  • Дезінфекція кондиціонера

Наступний крок в боротьбі з неприємним запахом з кондиціонера - це дезінфекція. Її проводять при чищенні. Спеціальний засіб розпилюють в систему, де надходить повітря.

З домашньої аптечки для дезінфекції кондиціонера можна використовувати хлоргексидин. Він знищує хвороботворні бактерії і мікроорганізми.

  • Регулярне миття фільтрів

Знімати, мити і добре просушувати фільтри необхідно хоча б раз на місяць. На них накопичується пил і бруд. Це викликає утворення мікробів, забруднює повітря в приміщенні.

  • Включення вентилятора

Його необхідно включати раніше, ніж відключиться кондиціонер. Деякі моделі оснащені функцією виключення вентилятора після кондиціонера. Це є хорошою профілактикою проти утворення цвілі.

Пам'ятайте, що правильне і своєчасне обслуговування кондиціонера - це запорука його довговічної роботи.


Переглядів: 218
Дата добавлення: 2019-03-28
Добавив: Vitaliy HOME