Оцінка


Ремонт може бути не тільки дорогим, але й цілком бюджетним. Така економія ніяк не відіб'ється на його якості. Багато хто бажає зробити свою квартиру затишнішою, маючи обмежений бюджет. Головне - дотримуватись певних правил і тоді, ви зможете зробити ремонт, заощадивши власний бюджет.

Вибір стилю

 

Почнемо з того, що від вибору стилю залежить і вартість майбутнього ремонту. Якщо ви хочете зробити елітний ремонт або ремонт «преміум» в класичному стилі, то вам доведеться чимало витратитися. Але є стилі, вибравши які ви не тільки зробите квартиру затишною та функціональною, але й значно заощадите кошти.

Одним з найбільш «бюджетних» стилів є мінімалізм. Він передбачає мінімум меблів і предметів інтер'єру. Незважаючи на всю його простоту, він ідеально підходить для кожного приміщення квартири, особливо для вітальні та спальні. Мінімалізм не передбачає громіздких меблів, які зменшують простір, що особливо неприйнятно для квартир з невеликою загальною площею. Кімната в стилі мінімалізм буде просторою, функціональною та цілком затишною. Ремонт в такому стилі не зажадає істотних витрат на дорогі меблі та будівельні матеріали.

 

 

Ще один «економічний» стиль - скандинавський. Даний стиль передбачає просту обробку та творчий підхід при проведенні ремонтних робіт. Можна помітити, що цей стиль має загальні риси з мінімалізмом, так як не передбачає захаращення квартири абсолютно непотрібним мотлохом. Кожен елемент інтер'єру буде виконувати певні функції.

 

Підлогове покриття

 

Сьогодні досить популярно використовувати підлогове покриття з натуральних матеріалів. Варто зазначити, що такі матеріали є дорогими. Але й тут існують способи заощадити!

Почнемо з того, що кожен натуральний матеріал має свої «штучні» аналоги, які коштують значно дешевше. Можна вибрати якісний і недорогий ламінат, який прекрасно імітує деревну структуру. Завдяки сучасним технологіям, люди, які далекі від світу будівельних матеріалів, не зможуть помітити таку «підміну».

 

 

Матеріали для оздоблення стін

 

Якщо ви мрієте оформити свій інтер'єр дорогими дизайнерськими шпалерами або іншим не менш дешевим матеріалом, але не можете виділити на це кошти - вихід є! Можна вдатися до деяких хитрощів. Оформіть дорогим матеріалом одну стіну кімнати. Решта стін можуть бути оформлені більш дешевими шпалерами в тон або фарбою. Не варто думати, що це недоречно. Дана хитрість дозволить не тільки заощадити кошти на ремонт, але й створити оригінальний і різноплановий інтер'єр

 

 

Вибір світильників

 

Зекономити можна не на самому освітленні, а на популярних брендах. По суті, ви платите не за сам освітлювальний прилад, а за відому і популярну торгову марку. Розрекламовані дизайнерські світильники коштують не дешево, проте істотних відмінностей від звичайних «Не брендових» практично немає. Відмінним варіантом організації основного підсвічування при ремонті може стати звичайна світлодіодна стрічка, доповнена іншими джерелами освітлення. Цілком гармонійно можуть виглядати і недорогі, прості люстри.

 

 

Меблі

 

Як і у випадку зі світильниками, не потрібно гнатися за популярними виробниками. Цілком можна зробити затишний інтер'єр, поєднуючи оригінальні та недорогі предмети. Якщо ви творча людина, то, напевно, здатні зробити зі звичайного стільця, яскравий і оригінальний предмет інтер'єру. Необхідні лише фарба та трохи фантазії! Для різноманітності інтер'єру стане в нагоді й текстильна продукція. Ви не уявляєте, наскільки змінюється сприйняття звичайнісіньких меблів, якщо ви прикрасите їх пледами та подушками з оригінальним орнаментом або малюнком.

 

 

Якщо вам не по кишені шафа з дорогих порід деревини, варто звернути увагу на аналог виготовлений з ДСП або ДВП. Незважаючи на низьку вартість такого матеріалу, він є досить міцним і може прослужити не один рік.

 

Дотримуючись даної стратегії, ви зможете зробити при обмеженому бюджеті такий ремонт, який буде радувати очі багато років.


Переглядів: 239
Дата добавлення: 2020-03-02
Добавив: Robot Home24