Оцінка


Пластикові пляшки - це той матеріал, який використовується досить часто. У пластиковій тарі можна зберігати рідину і використовувати вже порожню тару в різних цілях. Наприклад, із пластику можна зробити найрізноманітніші вироби, які до того ж можуть виявитися корисними. Найпопулярніша виріб з пластикових пляшок - це мітла. Таке пристосування згодиться, як в будинку так і на дачі. На виробництво такого виробу може знадобитися ціла година вільного часу. Інструментів при цьому потрібно не дуже багато.

Матеріали і інструменти

Багатьом людям цікаве питання з чого зробити мітлу для двору. Звичайно ж, тут в плюсі ​​не дорогі варіанти. Якраз, таким і є пластик. У цьому випадку багато грошей не потрібно. Більш того, не доведеться йти навіть в магазин. І це все тому, що всі деталі будуть перебувати вдома. Набір інструментів тут також простий. Крім того, з цим інвентарем буде також легко працювати. Отже, для роботи буде потрібно наступні невеликий список:

  • 5-7 пластикових пляшок,
  • Палка для держака,
  • Відрізок міцної дроту,
  • Пару цвяхів або шурупів,
  • Викрутка і молоток,
  • Канцелярський ніж і ножиці,
  • Шило.

Цей простий набір інструментів дозволить вам зробити неймовірно корисний виріб.

Виготовляємо мітлу

Підготуйте все необхідне. Після цього можна буде зробити мітлу своїми руками. Робота ця не є складною. А вільного часу на це заняття буде потрібно близько години. Обов'язково всі дії виконуйте акуратно. Крім того, коректний, яка буде опублікована нижче.

Хід роботи:

Канцелярський ніж повинен бути обов'язково гострим. За допомогою нього потрібно від першої пляшки відрізати шийку. При цьому від верху важливо відступити кілька см.

Далі, таким же чином відрізається дно від цієї пластикової тари.

На наступному етапі в роботі використовуються ножиці. Ви знаєте про те, що мітла має стебла і прути. Тому їх варто зробити з пластика. Використовуючи, ножиці потрібно розрізати заготовку уздовж від низу до верху. Ширина кожної смужки при цьому повинна складати 0,5-1 см. До самого кінця смужки НЕ дорізають. Необхідно просунуться трохи вище середини, залишаючи 6 см зверху.

Використовуючи, такий же спосіб обробляються всі інші пляшки. При цьому дві пляшки обробляти не потрібно.

Тут ми говоримо про те, як зробити мітлу з пластикових пляшок покроково. На цьому етапі має бути готове 3 або 5 заготовок. У цих заготовок не повинно бути горлечка, а вся частина повинна бути порізаною. Ще у вас повинно залишитися 2 готові пляшки. Візьміть одну з пляшок і розріжте її на прути. Але в цьому випадку горлечко не відрізані.

Тепер ваша мітла вважається практично готовою. Тепер візьміть заготовку, яка має шийку і починайте по черзі вставляти її в середину кожної деталі, яка не має горлечка. В отвір, яке було підготовлено може вільно увійти виріб з шийкою. Всі заготовки варто насадити повністю.

Нижня частина є готовою. Тепер її потрібно зігнутий. Тобто приплюснути. В результаті, ваш виріб буде мати форму. Однак це не все. Мітла повинна бути зручною, красивою і практичною. Для цієї мети потрібно пляшка, яка залишилася. Добре якщо вона буде мати високу шийку. За допомогою канцелярського ножа її розрізають навпіл. У роботі буде необхідна тільки верхня частина.

У верхній частині пляшки за допомогою ножиць роблять з кожного боку отвору, які будуть протилежні одна одній. Розріз варто робити при цьому до середини деталі з пластика.

Якщо вам цікаво, як зробити мітлу в домашніх умовах, то ця стаття відповість на всі ваші запитання. Продовжуємо і далі знайомитися з цим процесом. Готову частина також насаджують на заготовку, яка вже була зроблена з інших пляшок.

У горизонтальній площині варто прошити отриманий виріб. Зробити це потрібно за допомогою цвяха в 50 мм або 100 мм. Замість цвяха використовувати можна шило. В роботі, як правило, необхідні ваші зусилля. В отвори, які вийшли необхідно просунути дріт. Потім варто всі верстви зв'язати міцно. В результаті, вийде так, як показано на фото вище.

Звичайно ж, на наступному етапі до виробу потрібно приробити держак. В горлечко пляшки палиця повинна входити в притул. Тому важливо контролювати її товщину. Доведеться підстригати пляшку, використовуючи в роботі звичайний ніж.

Палицю варто зафіксувати в горлишике, використовуючи шурупи або цвяхи. В результаті, мітла чи не випаде і не буде крутитися.

Для надійності використовують відразу два-три цвяхи. Їх вбивають в горлечко пляшки вже в той момент, коли вставлений держак. Для відмінною фіксації використовуються маленькі саморізи.

На закінчення

З цієї статті ви змогли дізнатися про те, як зробити мітлу з пластикових пляшок. Такий виріб буде прекрасно справлятися з тими завданнями, які ви поставите для неї. Мітлу використовувати можна для прибирання двору або будинку. Вона відмінно підмітає все доріжки і паласи.

Источник: https://www.svoimi-rukamy.com/iz-chego-sdelyat-metlu-dlya-dvora.html


Переглядів: 326
Дата добавлення: 2019-06-20
Добавив: Robot Home24