Оцінка


Навіть найдорожче і якісне взуття, якщо за ним не доглядати і зберігати в тісних секціях або вузькії шухляді, дуже скоро втратить ознаки добротної речі.

Ми рекомендуємо передбачити спеціальні системи зберігання, окремо розраховані для взуття і аксесуарів, які будуть здатні продовжити термін служби ваших улюблених речей.

Відкриті підвісні полки

Простий і доступний кожному спосіб зберігання взуття, який можна застосувати в ніші, на вільній стіні в гардеробній, в передпокоях. Варто зауважити, до слова, що на полицях зручніше розмістити легке весняно-літнє взуття, або стійку осінню в той час, як для зимових чобіт або високих ботфортів знайти більш підходяще за розмірами місце.

Сумки на відкритих вузьких полицях в прохідній зоні краще не розташовувати, оскільки через довгі ремінців і ручок ви, швидше за все, будете мимоволі зачіпати і перекидати їх на підлогу.

Контейнери

Якщо немає можливості розташувати взуття і сумки в закритій шафі або системі зберігання, можна спробувати приховати їх у спеціальних, підібраних за розміром, контейнерах. Вони, в свою чергу, можуть бути прозорими і непрозорими, з пластика, дроту або щільного картону. Просто підпишіть кожен контейнер, вказуючи вид взуття або сумки, її колір і сезонність. Ця нехитра маніпуляція допоможе в подальшому швидко і без зусиль відшукати необхідну річ серед великої кількості коробок.

Закриті контейнери гарні ще й тому, що зберігаючи в них взуття, ви очистите кімнату від специфічного запаху, яким відрізняються вироби зі шкіри або її замінника.

Витончені етажерки

Легкі етажерки з полками підійдуть як для зберігання взуття, так і для розташування на їх полицях сумок різного розміру. З одного боку, всі необхідні пари взуття та аксесуари зібрані в одному місці, з іншого - вони зберігають свою первинну форму і ви з легкістю можете знайти потрібну річ.

Етажерка з красивими стильними жіночими сумками не дуже великого розміру цілком може стати декоративним об'єктом і прикрасою спальні, вбиральні, передпокої або іміджевої вітальні.

Відкритий стелаж

Стелаж, як правило, не тільки встановлюється біля стіни, але і кріпиться до її поверхні, щоб забезпечити кращу стійкість конструкції. На її полицях ви зможете розташувати всю ту кількість чоловічого та жіночого взуття, яке є в наявності в будинку, і далі не піклуватися про те, що речі лежать не на своїх місцях.

Для сумок також знайдеться місце на полицях місткого стелажа, при цьому, проміжки між полицями можуть варіюватися від 20 до 50 см для більш зручного і продуманого зберігання сумок і взуття різної висоти і габаритів

За склом

Той же стелаж може бути закритого типу, тобто, з орними або розсувними дверцятами, так місце зберігання усієї кількості взуття та аксесуарів буде виглядати акуратним і більш впорядкованим.

Подібну конструкцію можна доповнити вбудованим підсвічуванням, а дверцята зробити прозорими, зі скляними вставками. Рами дверей зі вставками зі скла, за яким видно різнокольорові і різно фактурні предмети гардероба, зроблять місце зберігання взуття та аксесуарів подібним арт-об'єкту, що прикрашає гардеробну зону в спальні, передпокої або будь-який інший кімнаті.

На очах

У разі, коли окреме місце для зберігання сумок не передбачено, а їх кількість зростає відповідно до геометричної прогресії, є варіант розташування шоперів і клатчів на поверхні однієї з вільних стін. Так, наприклад, ділянку стіни або ніша в гардеробній, передпокої, в лоджії, в спальні може стати гарним фоном для ваших улюблених аксесуарів.

Прикріпіть до поверхні стіни гачки або спеціальні тримачі, що не деформують форму ручок сумок. Можна встановити їх в хаотичному порядку або розрахувати певну відстань для кожного аксесуара.

Секції в шафі

Якщо шафа або ж гардеробна система зберігання розрахована вірно, в ній ви знайдете місце для всіх основних речей і взуття. У разі, коли вам лише потрібно спланувати конструкцію, постарайтеся самостійно або ж за допомогою фахівця продумати кількість і види секцій з тим розрахунком, щоб в них зручно розмістилися, крім усього іншого, сумки, клатчі, великі шопери і маленькі вечірні сумочки.

Наприклад, виділіть для них спеціальну секцію з розділовими перегородками зі скла, ДСП або МДФ, Крім того, полки для сумок повинні бути горизонтальними, а ось для взуття можна вибрати кут нахилу в 45 градусів.


Переглядів: 603
Дата добавлення: 2019-03-17
Добавив: Vitaliy HOME