Оцінка


Теплиця - це незамінний будова на будь-якій дачі, особливо, якщо ви хочете виростити хороший урожай, незважаючи на несприятливі кліматичні умови. Купити якісну готову теплицю досить дорого, але є хороша альтернатива - зробити теплицю своїми руками з полікарбонату і пластикових труб. Служити така тепличка буде з весни до пізньої осені, а для її виготовлення буде потрібно зовсім мало матеріалів і часу.

Покрокова інструкція виготовлення теплиці з полікарбонату і труб

Для виготовлення каркаса теплиці вам знадобляться пвх труби з зовнішнім діаметром 2,5 см. З'єднувальні елементи повинні бути досить міцними, тому віддавайте перевагу деталям з товщиною стінок близько 3 мм. Щоб зібрати теплицю з полікарбонату і труб не потрібно спеціального інструменту, так як труби добре вставляються в з'єднувачі і утворюють міцний каркас.

Перед тим як зібрати теплицю, треба правильно підібрати місце, щоб воно було сонячним і підходить до конструкції було зручно, незалежно від погодних умов. Візьміть металеві кілочки і забийте їх по периметру місця, виділеного під теплицю. Довжини штирів повинна бути близько 50 см, щоб частина була в землі і 35 см штиря стирчало над землею.

Щоб конструкція теплиці з полікарбонату була міцною, зробіть дерев'яну рамку і труби закріплюйте до внутрішньої сторони. Кожне з'єднання закріплюйте дротяними анкерами.

Якщо теплиця з полікарбонату буде використовуватися не тільки в період з весни до осені, то необхідно зробити фундамент. Форма конструкції залежить від ваших уподобань і майстерності. Не забувайте, що для прямокутної теплиці з ПВХ труб потрібно зробити всередині опори, інакше центральна труба провіснет. Арочна теплиця з пвх труб - найпоширеніша конструкція.

Вибір матеріалу для обшивки теплиці

Найпростіше обшити теплицю з ПВХ труб поліетиленовою плівкою. Недолік цього матеріалу тільки в тому, що він не підходить для цілорічного покриття, тому на зимовий час доведеться його зняти, а навесні знову натягнути. Якіснішим матеріалів вважається полікарбонат. Щоб його прикручувати, вам знадобляться саморізи. Найчастіше для будівництва теплиці з полікарбонату використовують листи розміром 2,1 / 6 м, при цьому радіус дуги виходить близько 2 метрів, а ширина приблизно 4 метри.

Якщо ви вирішили будувати теплицю з труб і полікарбонату, розраховуйте розміри конструкції, виходячи з габаритів листів покривного матеріалу. Для стандартної теплиці вам знадобиться три листа полікарбонату, однак, ви можете самостійно регулювати розміри будови і додати ще пару листів. Оптимальний розмір теплиці з шириною не менше 2,5 метра, тоді у вас вийде не тільки зробити повноцінні грядки, а й прохід між ними.

Після того як ви проведете обшивку теплиці з ПВХ труб полікарбонатом, можете приступити до її засажіванія розсадою або насінням. Слідкуйте за герметичністю конструкції і в той же час не забудьте продумати вентиляцію.


Переглядів: 208
Дата добавлення: 2019-06-11
Добавив: Vitaliy HOME