Оцінка


Для саду і дачі сьогодні можна знайти багато цікавих прикрас, але ніщо не зрівняється з живими квітами. Саме тому дачники починають весняні роботи з облаштування клумб та облагородження території. Якщо ви плануєте посадити квіти, пропонуємо дізнатися, як зробити опори для в'юнких троянд та інших рослин своїми руками. Навіть з підручних матеріалів у вас вийде зробити оригінальні підпірки, які лаконічно впишуться в дизайн ділянки.

Види опор для витких квітів і рослин на дачі

Опори для в'юнких троянд можна зробити з самих різних матеріалів, все залежить від наявного бюджету. Плетуться квіти красиво виглядають в арках, а також на прямих опорах і драбинках. Досить часто дачники використовують шпалерну сітку, яка ідеально вписується практично в будь-який ландшафтний дизайн. Цей матеріал вважається один із самих бюджетних, при цьому він зручний в роботі, досить легкий і підходить не тільки для троянд, а й для інших рослин.

Сітку-шпалеру для в'юнких троянд ви зможете зробити самостійно. Для цього потрібно підібрати відповідне місце, після цього вкопати на певній відстані металеві або дерев'яні стовпи, а потім натягнути сітку. Для того щоб конструкція вписувалася в дизайн ділянки, пофарбуйте стовпи відповідним кольором. Шпалеру можна зробити також повністю з дерев'яних дощок, прибивши їх сіткою між брусами. За допомогою шпалери ви зможете сформувати кущ плетистой троянди своїми руками.

Оригінально виглядають як опори різьблені дерев'яні стовпи з натурального дерева. Між ними може плестися троянда, від якої буде виходити чарівний аромат.

Арки і перголи - ідеальне рішення для власників просторих дачних ділянок. Зробити такі опори ви також зможете своїми руками. Перголи по зовнішньому види являють собою гратчастий дах, закріплений на стовпах. Довжина і ширина такої опори залежить від вашої дизайнерської ідеї. Стовпи можна зробити не тільки з дерева, але і з металу. Перевага перголи для в'юнких троянд в тому, що вона може виконувати додаткову функцію альтанки.

Арки для в'юнких троянд мають менші розміри і відрізняються вигнутими формами. Їх можна встановлювати біля входу в сад або для декорування прилеглої території. В якості опори для квітів часто роблять ковані арки або дерев'яні.

Стовпи з дерева або металу також можна використовувати в якості опори своїми руками. При цьому необхідно глибоко вкопати стовп в землю, щоб він виконував функцію міцної опори для троянд.

В якості опори для троянд можна використовувати паркан, каміння або інші матеріали, все залежить від вашої дизайнерської ідеї. Знаючи, як зробити підпірки для в'юнких троянд та інших рослин, ви зможете прикрасити свою ділянку і надати йому нотки неповторності.


Переглядів: 405
Дата добавлення: 2019-07-19
Добавив: Robot Home24