Оцінка


Розкладний стіл - це неймовірно зручне пристосування. З його допомогою будинку можна економити простір. Зокрема, його після трапези просто збирають. А ще таку споруду можна брати з собою на природу. Звичайно ж, стіл такого типу можна купити в магазині. Але якщо ви не бажаєте витрачати свої гроші і думаєте, що його створення обійдеться вам набагато дешевше, то варто спробувати обійтися своїми силами. Прочитавши цю публікацію ви зможете дізнатися про те, як зробити розкладний стіл своїми руками.

Готуємо інструменти та матеріали

Зробити розкладний стіл неможливо без матеріалів і необхідних інструментів. Тому готуємо спочатку інструменти. Буде потрібно:

  • Олівець, лінійка, рулетка.
  • Ножівка по дереву і наждачний папір.
  • Молоток, будівельний степлер і дриль

Матеріали в цьому процесі беруть участь такі:

  • Круглий держак з дерева. Його діаметр становить 2 см і довжина 120 см.
  • 3 дошки їх довжина 2,5 м і перетин 1х 5см.
  • Болти у кількості 4 штуки.
  • Латунні нарізні гайки в кількості 4 штуки.
  • Плоский шнур з нейлону довжиною в 120 см.
  • Будівельні скоби 6 мм.

Хід роботи:

Якщо ви вирішите зробити розкладний стіл своїми руками, тоді вам будуть потрібні креслення, які теж будуть знаходиться в цій статті. Виготовлення столу починається з нарізування рівних ніжок. Їх довжина повинна бути строго 40 см.

Потім візьміть дощечки, які будуть використовуватися для стільниці. Їх необхідно нарізати на 10 штук. При цьому довжина кожної дощечки повинна бути 60 см. Ці елементи ви будете використовувати в якості фіксує деталі для стільниці.

Подальша робота з деталями неможливо без такого етапу, як шліфування. За допомогою наждачного паперу приберіть і закруглюватимете гострі краї у всіх елементів.

На наступному етапі займіться підготовкою нейлонової тасьми. Відріжте від неї пару відрізків по 60 см. Далі, за допомогою запальнички краю припікаються. Це дозволить в подальшому не розплестися краях.

Візьміть всі рейки, які були приготовлені для стільниці. Розкладіть їх в ряд. При цьому залиште між ними невеликий зазор. Він повинен по всій довжині бути єдиним. Тому використовуйте брусочек з дерева, який підставляється в щілину з двох сторін.

Далі, нейлонову тасьму, яку ви підготували розкладіть по всій довжині. Використовуючи, будівельний степлер дану тасьму прикріпіть до дощечках. Якщо степлер погано прибиває тасьму, то для додаткової сили можна скористатися молотком. Дану операцію проводять також і з другої сторони рейок.

Тепер дрилем необхідно зробити отвір за 4-ма кутах. У кожен отвір вставте транспортувальний болт.

На наступному етапі потрібно пару фіксуючих планок, які укладають поперек стільниці. Розмітьте, а після просвердлите наскрізні отвори. Вставте болт.

Коли стільниця виявиться готовою варто почати виготовляти ніжки. Візьміть ніжки і в кожної намітьте середину. Далі саме в цій точці варто зробити отвір дрилем. Буде потрібно свердло, що має діаметр 7 мм. В гу варто просвердлити отвір га 25 мм.

На замітку! Затисніть ніжки в лещата для того, щоб зручно було просвердлювати отвори. Але перш ніж затиснути їх в лещата варто обмотати ніжки тканиною.

Коли отвори будуть готові в них вставляють втулки внутрішнім різьбленням.

Після цього вкрутіть ніжки. В результаті, вийде така конструкція.

Як бачите, схема розкладного столу, зробленого своїми руками є дуже простий. Звичайно ж, стіл в такому вигляді виглядає не дуже привабливо. І що-б він став яскравим надайте йому фарб. Просто пофарбуйте його в будь-який благородний колір і дайте йому висушують.

На закінчення

Наші інструкції, напевно, допоможуть вам зробити чудовий розкладний стіл своїми руками з дерева. Такий столик буде зручний і в будинку і на природі.


Переглядів: 417
Дата добавлення: 2019-06-19
Добавив: Robot Home24