Оцінка


Ви зібралися робити ремонт і хочете скористатися послугами майстрів з ремонту і обробки квартир. Але де і як знайти хорошого фахівця з ремонту квартири, такого, щоб через тривалий час згадувати його тільки добрими і теплими словами унаслідок добре і якісно виконаної роботи?

І щоб ваш ремонт не перетворився на довгобуд або розчарування, вам варто пошукати досвідченого майстра, а не новачка, який ще вчиться і який перетворить вашу квартиру в полегон для підвищення своєї кваліфікації. Хоча варто зауважити, що є люди, які не маючи за плечима великий досвід, виконують ремонтні роботи дуже професійно і якісно.

Тут, в цій статті, ми поділимось з вами порадами, які допоможуть вам знайти хорошого майстра по ремонту і обробці квартири, плюс до всього ви будете знати з чого почати цей ремонт і як його проконтролювати.

Напевно, на сьогоднішній день найнадійнішим способом знайти дійсно хорошого фахівця і не тільки по ремонтам квартир, але і в багатьох інших областях є сарафанне радіо. По суті, сарафанне радіо - це реклама, де головну роль грає задоволений клієнт, який і розповість своїм знайомим, що саме йому сподобалося в запропонованому товарі чи послузі. Сарафанне радіо - це така форма реклами, якою люди найбільш схильні довіряти, так як людина, яка радить будь-який товар або послугу, не має в цьому особистої вигоди.

Поцікавтеся у своїх знайомих, колег або співробітників, хто з них раніше робив ремонт у себе в квартирі. Вони можуть дати вам контакти перевірених у справі майстрів по ремонту і обробці квартир. Обов'язково сходіть в гості до тих знайомим, які робили раніше ремонт і які вам рекомендували майстрів. Подивіться на скільки акуратно виконані ремонтні роботи в їх квартирі, адже у людей поняття про прекрасне може сильно відрізнятися від вашого і те, що задовольняє ваших знайомих, вам може бути не зовсім до смаку. Такий екскурсії буде цілком достатньо для того, щоб визначити, скористаєтеся ви послугами майстрів по ремонту, яких вам рекомендували або будете шукати інших.

Також координати майстрів по ремонту і обробці квартир або фірм, які надають послуги такого характеру, ви можете знайти в оголошеннях місцевих газет, інтернеті або скористатися візитними картками, які можна знайти практичний в будь-якому магазині будівельних і оздоблювальних матеріалів. Майте на увазі, що такий вид пошуку майстрів для ремонту своєї квартири або будь - якого іншого приміщення схожий на гру в рулетку :-). Вам може пощастити і ви знайдете дійсно хорошого майстра і залишитеся задоволеним якістю його роботи і манерою виконання. А може статися й так, що майстер не виправдає ваші очікування і ваш ремонт перетвориться для вас в сущий кошмар.

Але якщо при виборі майстра або бригади по ремонту квартир дотримуватися певних правил, то можна уникнути подібних ситуацій.

Ми не беремося стверджувати, що прочитавши цю статтю з порадами, ви безпомилково виберете хорошого майстра або бригаду по ремонту і обробці квартир, але впевнені, що відсоток можливих ризиків буде значно нижче.

Якщо ви хочете прицінитися і визначити приблизну вартість ремонтних робіт, то НОМЕ24 вам радить - не намагайтеся зробити цього по телефону. Рамонт квартир - це дуже масштабна сфера діяльності і жоден поважаючий себе Майстер не дасть вам точної відповіді по телефону. Набагато актуальніше буде домовитися про зустріч безпосередньо на об'єкті, місце проведення ремонтних робіт, де ви зможете в найдрібніших деталях і подробицях пояснити, що саме ви хочете бачити після закінчення ремонту, а майстер в свою чергу зможе детальніше ознайомитися з фронтом майбутніх робіт.

Радимо зустрітися з кількома майстрами по ремонту і обробці квартир. Так ви на порядок збільшите свої шанси знайти хорошого фахівця. Упевнені, ви відрізните майстра від дилетанта, якщо будете уважні. При зустрічі поцікавтеся у майстра, який імовірно буде робити ремонт у вашій квартирі, чи є у нього рекомендації клієнтів, фотографії робіт, які він виконував. Це хороший показник і вагомий аргумент на його користь. Задавайте більше питань і робіть відповідні висновки. Якщо вам пропонують виконувати ремонтні роботи у вашій квартирі вечорами, то майте на увазі, що цей ремонт обов'язково затягнеться на невизначений термін. Вирішувати звичайно вам, але ми б рекомендували скористатися послугами тих майстрів, які працюють з ранку, як усі нормальні люди. Багато в надії заощадити орієнтуються на того, хто запросить меншу ціну за свої послуги. Це заманливо, але не завжди виявляється правильним рішенням. Після того, як ви визначилися і вибрали виконавця, ознайомилися з кошторисом на роботи і дали свою згоду, саме час обговорити, як буде проводитися оплата ремонтних робіт і терміни їх виконання.

Багато майстрів після того, як завезли на об'єкт інструмент і перш ніж приступити до робіт беруть аванс, це цілком нормально, враховуючи вартість інструменту.

Але на наш погляд, найправильніший і зручний для всіх спосіб оплати - це оплата за виконану роботу. Майстри зробили - ви оплатили цю роботу відповідно до раніше складеним кошторисом робіт. Так ви уникнете непередбачених ситуацій.

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам знайти майстра по ремонту і обробці квартир і зробити правильний вибір.

Переглядів: 1409
Дата добавлення: 2019-01-04
Добавив: Vitaliy HOME