Оцінка


Купівля свого житла в Україні - справа не одного дня і навіть не місяці. Зазвичай самії угоді передують довгі сумніви, аналіз варіантів, спілкування з менеджерами відділу продажів, вивчення різних відкритих джерел.

Сьогодні поговоримо про просту, але знайомої багатьом ситуації: уявіть, що стартова сума є, але трохи не вистачає, або ж ви хотіли б трохи поберегти заощадження, щоб вкластися в ремонт.

В такому випадку розглянемо способи, як заощадити при покупці квартири в новобудові.

1. Інвестиції в котлован і покупка на старті продажів

За даними Нацбанку і Міністерства регіонального розвитку, собівартість будівництва в 2017 році для Києва склала 12 128 грн / кв. м. У 2018 цей показник, за прогнозами, збільшиться на 2 тис. грн - до 14 340 грн / кв. м.

При цьому станом на 1 листопада 2018 року, середня вартість квадратного метра в новобудовах Києва в жовтні склала 23 800 грн - це на 0,4% менше, ніж у вересні. Якщо порівняти з ціною в жовтні 2017, то спостерігається зростання - на 11,21%.

При цьому ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні-серпні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли на 23,9%, а основні будматеріали, такі як бетон, арматура, цегла, за останній рік додали в ціні за різними даними від 20 до 40%. Якщо тенденція збережеться, закономірно можна очікувати подальшого подорожчання квадратного метра.

Саме тому один із способів заощадити при покупці квартири в ЖК - вкладати гроші на старті. Чим раніше, тим дешевше.

Більшість забудовників починають продажу саме на самому ранньому етапі. Забудовник отримує гроші для реалізації проекту, а ви - більш дешеве житло і вигідну інвестицію, яка до моменту здачі будинку виросте на 30-60% в ціні.

Основний ризик - перенесення термінів здачі житла, тому не забудьте перевірити забудовника на надійність.

2. Під прицілом перші поверхи

Існує думка, що це малоліквідний товар. Однак все індивідуально і залежить тільки від вашого сприйняття. Сучасні ЖК проектуються таким чином, що перший поверх досить високий і комфортний для життя. Ви можете заощадити на покупці квартири на першому поверсі від 15 до 30%

Зазвичай люди відмовляються від першого поверху по ряду причин, серед них: шум під вікнами, ризик квартирних крадіжок, невдалий вид з вікна, близькість підвалу і так далі. Всі вони індивідуальні і залежить від розташування будинку.

3. Стовідсоткова оплата

Спосіб підходить не всім. Однак якщо покупець готовий викласти всю вартість квартири відразу, то можна розраховувати на знижку, яка в окремих випадках досягає 7-10%. В середньому, звичайно, це 3-5%, що трохи менше, але теж приємно.

Ніякого підступу тут немає. По-перше, при повній оплаті ціна нижче в середньому на 5-15%. А по-друге, девелоперу вигідно отримати відразу всю суму грошей, адже отриману суму він відразу пустить в обіг.

4. Знижки та акції

Акції, знижки, спеціальні пропозиції - це той дієвий спосіб знайти платоспроможного покупця і стимулювати його до покупки.

Саме тому на ринку зараз досить варіантів дисконтів та пропозицій гнучкою розстрочки. Часто для квартир від 2 і більше кімнат знижки вище.

Звертаємо увагу, що перед тим, як інвестувати або купувати квартири в будь-якому ЖК, потрібно ретельно вивчити історію і репутацію забудовника, а також перевірити сам об'єкт.

Переглядів: 245
Дата добавлення: 2019-04-16
Добавив: Vitaliy HOME