Оцінка


Найчастіше балкон не розглядається як самостійне приміщення, і використовується для епізодичних переглядів пейзажів з вікна, або ж як місце для зберігання мотлоху і непотрібних речей. Але ми впевнені, що, проявивши фантазію, можна абсолютно будь-який балкон перетворити в прекрасний простір для відпочинку.

Строгих правил, яких необхідно дотримуватися, переробляючи балкон на райський куточок - немає, проте, рекомендуємо вам утеплити його або провести опалення, ну і звичайно ж вид з вікна, набагато приємніше, коли ви можете спостерігати яскраві пейзажі, ніж болото або промисловий комплекс.

Грамотне освітлення відіграє велику роль в створенні затишку на балконі, але буде складно вмонтувати в бетонну плиту врізні світильники на стелю. Рекомендуємо вам, закріпити на стелі лист екструдованого пінополістиролу, він відмінно підійде і для монтажу світильників і для утеплення.

Барна стійка

Якщо з вашого балкона відкривається прекрасний вид, а ви любитель гучних вечірок та посиденьок в компанії друзів, тоді, сміливо можете перетворювати внутрішнє підвіконня в барну стійку або столик. Так як розмір стільниці буде невеликим, її можна зробити практично з будь-якого матеріалу - він обов'язково повинен бути водостійким, адже його може залити з вікна. Відмінно підійде пластик або штучний камінь на основі акрилу.

Гамак

Для любителів релаксу і медитативного відпочинку рекомендуємо придбати особистий гамак для балкона. Гамаки бувають підвісні та каркасні. Підвісні не займають так багато місця як каркасні, але і лежати в них менш зручно, так як у них відсутні опори. Більш того, для установки каркасного гамака, вам не потрібно буде свердлити стіни і встановлювати кріплення.

Книги і пуфи

Уявіть, як приємно посидіти осіннім вечором з улюбленою книжкою і гарячим чаєм, під звуки крапель дощу за вікном. Особливо приємно робити це, лежачи на м'якому пуфі або подушках, а біля стіни розмістити свою міні бібліотеку. Все це не вимагає особливих зусиль для реалізації на будь-якому балконі.

Робоча зона

Кожен знає, що краще роботи годі й шукати, ніж оплачуване хобі. Якщо ви один з тих щасливчиків, кому пощастило, і хто займається улюбленою справою, рекомендуємо вам обладнати на своєму балконі невеликий кабінет. Свіже повітря і природне світло - то що потрібно під час роботи.


Переглядів: 529
Дата добавлення: 2019-03-06
Добавив: Vitaliy HOME