Оцінка


Ми вирішили розповісти читачам про те, де і як доречно використовувати бетон в житлових приміщеннях, показуючи фотографії закінчених інтер'єрів будинків і квартир.

ПРАКТИЧНО І НАДІЙНО

Бетон - це природний будівельний матеріал, виготовлений з композиту (каменю, гранітної крихти, річкового каменю) і в'яжучого цементу (вапняк + сульфат кальцію з водою). Твердучи, бетон утворює гладку міцну поверхню, яка далі відмінно витримує різного роду фізичний і хімічний вплив. Ось чому, настил або стіну з цього матеріалу можна мити і чистити навіть агресивними речовинами, а вода, потрапляючи на нього, лише посилює фізичні властивості бетону.

Сьогодні в дизайні інтер'єрів бетон використовують не тільки в якості чорнової обробки, але також у вигляді функціонального і універсального декоративного матеріалу для виготовлення кухонних стільниць, підлог, перегородок, раковин і ванн в санвузлах.

НЕОРДИНАРНЕ РІШЕННЯ

Шпалери з розкішним візерунком або декоративне оштукатурювання припадуть до смаку багатьом, але ці матеріали в інтер'єрі виглядають досить прозаїчно.

Інша справа, коли стіни носять підкреслено брутальний характер і чисту, відверто природну фактуру. Так, бетонна, нічим паче не облицьована поверхня в житловому просторі викликає певний естетичний шок і тимчасове замішання. Проте, при найближчому розгляді, такий прийом в оформленні інтер'єру може бути досить цікавим і бажаним, якщо вам потрібні свіжі враження.

ПОЛІРОВАНА БЕТОННА ПІДЛОГА

Цікаве рішення для сучасних будинків і квартир - бетонна полірованна підлога, яка виглядає вельми незвично. Разом з тим, її установка не так проста, як може здатися з першого погляду. Справа в тому, що весь процес від початку до кінця відбувається протягом декількох тижнів, поки поверхня не висохне остаточно. Далі, для того, щоб зробити бетонну поверхню ідеально гладкою, потрібен спеціальний ущільнювач, хімічна речовина для заповнення пір. Лише після того, як поверхня підготовлена ​​і висушена, можна приступати до її полірування спеціальними шліфувальними інструментами.

ОРГАНІЧНО І НАТУРАЛЬНО

Так як бетон є натуральним матеріалом, він прекрасно поєднується з деревом, каменем, металами, склом і шкірою.

У тому випадку, якщо ви побоюєтеся, що ваш інтер'єр з бетонним оформленням стане «холодним» візуально, то рекомендуємо об'єднати його з дерев'яними елементами. Наприклад, використовувати декоративні балки під бетонним стелею, або встановлювати дерев'яні двері та віконні рами.

Бетон можна використовувати в якості основного матеріалу для зведення камінів або декоративного, для облицювання порталів. Теплі язики полум'я в поєднанні з сірим кольором бетону будуть виглядати ще більш заворожуюче.

СТИЛЬНИЙ ФОН

Бетон не тільки завдяки своїм фізичним властивостям є привабливим матеріалом в дизайні і декоративному оформленні інтер'єрів. Його зовнішня стриманість, нейтральний колір і приємна на дотик фактура можуть стати в нагоді в тому випадку, коли необхідний хороший фон для акцентів.

Наприклад, на тлі бетонної стіни особливо виграшно виглядає фігурне узголів'я ліжка, портал каміна з класичними елементами і ліпниною, незвичайні світильники, елегантні меблі на високих ніжках, яскраві живописні полотна і панно.

СУЧАСНО І УНІВЕРСАЛЬНО

Варто зазначити, що бетон останнім часом стає одним з найбільш популярних матеріалів в дизайні інтер'єрів. Відбувається це в силу його великої адаптивності до сучасних умов міських квартир і заміських будинків.

Матеріал настільки універсальний зовні, що може прижитися як в мінімалістському, так і в добротному класичному виконанні. Важливо лише грамотно розподілити візуальне навантаження і поєднувати з відповідними за кольором, стилем і фактурою керамікою, деревом, склом.

Сьогодні погляди і смаки людей стали набагато більш демократичними, ніж ще 10-20 років тому, тому такий матеріал, як бетон, може стати частиною декоративного оформлення як у ванній кімнаті, так і в спальні.


Переглядів: 241
Дата добавлення: 2019-03-19
Добавив: Vitaliy HOME