Оцінка


Отримати додаткові знижки і будь-яким чином заощадити прагнуть всі покупці нового житла. У деяких випадках саме питання вартості виходить на перший план, так як фінансова складова угоди стає визначальною для покупців. За мінімальними цінами підібрати житло можна, якщо заздалегідь вивчити поради забудовників, що стосуються цього питання.

Початок продажів

На старті продажів купити в новобудовах квартиру можна максимально вигідно. Вартість квадратного метра забудовник в цей час пропонує мінімальну, при цьому вибір квартир є максимально широким.

Ціна квадратного метра при цьому буде постійно зростати в міру просування будівництва. Вибір квартир при цьому буде знижуватися. До п'ятдесяти-шістдесяти відсотків може зрости ціна квартири на завершальній стадії будівництва. Вільними в цей час залишаться лише п'ять-десять відсотків квартир. Саме з цієї причини старт продажів бажаючим купити квартиру недорого бажано зловити на самому початку.

На сайтах компаній-забудовників і в засобах масової інформації зазвичай широко анонсується вихід на ринок нових проектів. СМС-розсилки в якості інструменту оповіщення використовують для інформування клієнтів багато девелоперів. Розсилка цікавої компанії допоможе дізнаватися про нові проекти і початки продажів першими. Підписатися на неї можна на сайтах забудовника, заповнивши спеціальні форми. Новини будуть приходити на адресу електронної пошти, яка зазначена в якості контактів. Через RSS пошук новин також можна налаштувати.

Звертати увагу на акції

Максимально вигідною покупку житла також можуть зробити спецпропозиції та акції, які проводяться забудовниками для своїх покупців регулярно. Терміни дії подібних пропозицій зазвичай обмежені - від одного тижня до трьох місяців. Приурочені до свят акції при цьому є найбільш короткими. Починаються вони зазвичай за один-два тижні до настання свята. Після нього вигідні пропозиції можуть діяти ще кілька днів.

Проведені в рамках спеціалізованих виставок акції також зазвичай нетривалі. У перший день заходу зазвичай починаються такі акції. Після завершення виставки вони закінчуються через один-два тижні. На виставці відвідувачам можуть видаватися купони, які протягом якогось часу після заходу при покупці квартири дадуть право на спеціальні ціни і умови. На покупку житла таким чином можна отримати вигідні ціни і на галузевих виставках, тому варто їх відвідувати, плануючи придбання нерухомості.

Дізнатися про проведені в сфері нерухомості виставкових заходах можна на тематичних ресурсах. Інформацію про проведення виставки та участь в ній також розміщують компанії-учасники на своїх сайтах.

Акції можуть бути і досить тривалими. Їх термін може досягати декількох місяців. Продовжити може забудовник акцію і в тому випадку, якщо у покупців вона користується великим попитом. Компанії, що зводять будинки, намагаються до всіх клієнтів знайти індивідуальний підхід, пропонуючи максимально гнучкі умови, щоб угода була взаємовигідною. На конкретні категорії покупців можуть бути розраховані і пропозиції крім акцій, які проводяться під час свят або в сезон. Зокрема, може пропонуватися більш вигідна покупка молодим сім'ям. Економія зазвичай становить кілька відсотків.

Спільно з партнерами акції також можуть проводитися. Вигідні іпотечні програми сучасні забудовники розробляють спільно з банками. При цьому вигода може полягати не тільки в низькій ставці, але і в більш низькою ціною або якихось інших спеціальних умовах. Варіантів існує маса. При бажанні покупці можуть зробити запит відразу до декількох цікавих забудовників, щоб знайти найбільш цікаву і вигідну для себе пропозицію.

Вигідні за різними акціями при цьому можуть підсумовуватися. Безумовно, цей момент потрібно уточнювати, оскільки поширюється така можливість не на всі пропозиції. Економія може перевищити десять відсотків, якщо вдумливо проаналізувати всі пропоновані варіанти і діючі акції та спеціальні пропозиції. Дізнатися про них можна як в офісах продажів, так і по телефону, звернувшись в компанію. Корисним може стати і вивчення сайту організації, так як всі актуальні пропозиції там зазвичай вказані.

Спеціальні ціни

На придбання житла в деяких об'єктах забудовники можуть пропонувати спеціальні умови, які не обмежуються тільки проведеними акціями. Це можуть бути, наприклад, розташовані на перших поверхах квартири, що залишилися в уже готових будинках квартири або якісь інші варіанти. Спеціальними пропозиціями можна і потрібно користуватися, якщо до конкретного метражу або району покупець не прив'язаний, а житло він прагне купити максимально вигідне для себе. Розділи, в які вказуються найвигідніші в даний момент варіанти можна знайти на сайті забудовника. За всіма мікрорайонами шукати самостійно дешеві варіанти буде не потрібно. Регулярно оновлювані розділи містять в собі всю інформацію про доступні квартирах конкретного забудовника.

Вибір правильного формату

Придбання невеликої квартири - ще один спосіб вигідно вкласти гроші. Цей формат житла в даний момент користується особливо великим попитом. До нього можна віднести не тільки квартири-студії, але і наявні зменшену площу одно-двох-трьох-кімнатні квартири. Якщо мова йде про квартиру-студії або однокімнатне житло, максимально вигідним форматом будуть квартири, в яких площа становить від двадцяти до тридцяти двох квадратних метрів. Для двокімнатних квартир вигідні ціни пропонуються для житла, площа якого становить від тридцяти восьми до сорока восьми квадратних метрів. Цей показник для трикімнатних квартир - від п'ятдесяти восьми до шістдесяти двох квадратних метрів. Вартість таких квартир нижче за рахунок того, що вони мають невеликий метраж. Аналогічна кількість кімнат в житло зі стандартним плануванням обійдеться дорожче.

Площа сучасної стандартної «двушки» в даний момент становить п'ятдесят два-п'ятдесят п'ять метрів. Зменшену версію має площа трохи більше сорока квадратних метрів. Для покупця економія вийде значною, якщо скоротити дванадцять-п'ятнадцять квадратів, адже коштують вони дуже дорого. Заощадити можна до однієї п'ятої вартості житла.

Знижки та ризик

У недобросовісних забудовників купувати житло сьогодні стало ще більш ризиковано, оскільки ситуація на ринку складається не дуже хороша. Великими знижками і низькими цінами вони можуть залучати покупців, не даючи при цьому ніяких гарантій. Потрібно насторожитися, якщо розмір знижки пропонується аномально великим, наприклад, від двадцяти відсотків і вище. Про фінансові можливості компанії подібна стратегія продажів може сказати багато чого. Продавати нижче собівартості квартири і демпінгувати нерідко починають забудовники, які відчувають фінансові труднощі. Засоби пайовиків їм потрібні терміново для того, щоб утриматися на плаву. Для покупців це має стати тривожним дзвінком, так як можна взагалі не отримати своє житло, якщо гнатися за дуже дешевими квадратними метрами.

На якість проекту і вартість житла увагу звертати, звичайно, потрібно, однак і надійність забудовника також має велике значення. Договір пайової участі, який використовується для покупки більшості квартир у споруджуваних будинках, додатково може страхуватися. Товариство взаємного страхування забудовників і договір з ним - найбільш надійний для покупця варіант. Сумлінність забудовника може підтвердити участь компанії в цьому суспільстві. Перед пайовиками зобов'язання будуть виконані, так як вони мають додаткові гарантії.


Переглядів: 202
Дата добавлення: 2019-07-17
Добавив: Robot Home24