Оцінка


Саме завдяки кухонному змішувачу нам досить просто готувати і мити їжу, підтримувати порядок і гігієнічність на кухні. В середньому його відкривають і закривають близько 100 разів на день, тому очевидно, що він повинен бути міцним, надійним і довговічним.

Кращі змішувачі для кухні сьогодні вже важко уявити без додаткової функціональності. Вбудовані фільтри, системи кип'ятіння і мінералізації води, сенсорне управління і висувні виливи - ці показники комфорту ще не поширені повсюди, але з кожним днем стають все більш затребуваними.

Не менше значення має естетична сторона, поєднання змішувача з мийкою та інтер'єром приміщення. Щоб вибрати ідеальний кухонний змішувач, потрібно врахувати чимало чинників, а не помилитися з покупкою, тобі допоможуть наші поради.

Кухонні змішувачі для мийки

1. Вибираємо матеріал

Латунні змішувачі найпоширеніші. Популярними їх робить довговічність, стійкість до впливу водного середовища і відносно невелика ціна. Декоративна обробка латунної конструкції може бути найрізноманітнішою: під полірований хром, сатиновий нікель або бронзу.

Найбільш довговічним покриттям є хром, але на ньому дуже помітні забруднення і сліди від пальців. Покриття під нікель, як правило, маркується написами «матовий» або «сатин». На відміну від хрому, нікель має тьмяний блиск, але універсальний і легкий у догляді.

Змішувачі з силуміну - це бюджетний варіант родом з Туреччини і Китаю. Надійність і термін їх служби залишають бажати кращого. Підходящим варіантом це можна назвати тільки для дачі або тимчасового житла.

Недобросовісні виробники виготовляють деякі деталі з силуміну, приховуючи це від покупців. Визначити такий змішувач можна по його легкій вазі. Змішувачі з нержавіючої сталі зустрічаються рідше і коштують дорожче латунних моделей. Їх відрізняє висока надійність. Вони довговічні, не іржавіють, легкі в догляді.

2. Вибираємо тип управління

Залежно від виду управління всі змішувачі можна розділити на три основні групи:

  • двохвентильні,
  • змішувачі,
  • безконтактні.

Найпопулярнішими сьогодні вважаються змішувачі з одним важелем, адже регулювати напір і температуру води в них можна навіть одним мізинцем. З таким змішувачем менше часу йде на регулювання температури, а значить, можна ще й заощадити воду.

Двохвентильні змішувачі в плані зручності істотно поступаються одноважільним. Їх продовжують використовувати консерватори або ті, чия кухня виконана в класичному стилі.

Безконтактні або сенсорні змішувачі зручні й економічні, але через свою високу ціну поки не дуже поширені на вітчизняних кухнях.

3. Розбираємося в запірних клапанах

Ще один прихований відміну одноважільних і двохвентильних змішувачів полягає в типі запірних клапанів (деталей, які закривають або відкривають потік води). Одноважільні моделі оснащені так званим картриджем. Він буває керамічним, кульовим або пластиковим.

Керамічний найбільш надійний і має великий термін служби (до 10 років), але боїться твердих частинок у воді. Через них керамічна поверхня стирається, і з часом картридж може призвести до протікання. Кульовий картридж менш вимогливий, але з часом починає «заїдати», особливо якщо рідко їм користуватися.

Двохвентильні моделі мають кран-букси, які частіше виходять з ладу і вважаються в цілому менш надійними. Їх справність найчастіше залежить від ущільнювальної прокладки. Він може бути гумовою або керамічної.

Керамічний ущільнювач зносостійкішим і «замикає» воду практично відразу. Щоб визначити тип прокладки в магазині, покрути вентиль. Якщо він крутиться дуже легко, то ущільнювач швидше за все гумовий, якщо з утрудненням - керамічний.

4. Визначаємо оптимальну висоту і тип виливу

Від виливу залежить, чи зможеш ти набирати воду у великі каструлі і чи буде вона розбризкується. Вибір висоти виливу безпосередньо залежить від глибини мийки. Так, якщо вона недостатньо глибока, то виливши повинен бути вище. Для глибокої мийки можна вибрати і невисокий змішувач.

Для двосекційною мийки ідеально підійде змішувач з висувним виливом, що дозволяє відводити і направляти струмінь води то в одну, то в іншу чашу, з зручністю мити овочі, фрукти і саму мийку.

5. Порівнюємо додаткові функції

Провідні виробники розширюють можливості кухонних змішувачів, оснащуючи їх функціями, які зазвичай не передбачені в базових моделях. Наприклад, змішувачі з вбудованим фільтром розраховані на подачу і звичайної, і питної води. Найчастіше вони оснащені двома висновками-отворами на одному виливу.

Змішувачі з компактним нагріваючим бойлером дозволяють одним натисканням важеля отримувати як відфільтрований окріп, так і звичайну змішану водопровідну воду. Заварювати чай, кава, дезінфікувати дитячі пляшечки, бланшувати овочі тепер можна водою прямо з-під крана.

Як відкривати і закривати змішувач, коли руки зайняті або забруднені? Як уникнути необхідності знову і знову мити змішувач? Виручать безконтактні сенсорні змішувачі. Досить підставити руки, щоб полилася вода.

6. Оцінюємо дизайн

Для сучасної кухні в стилі хай-тек підійде лаконічний, строгої геометричної форми змішувач прилад. На кухні в стилі прованс, класика, кантрі доречніше буде бронзовий або мідний двухвентильний змішувач.

Бажано, щоб колір змішувача поєднувався з кольором мийки, ручок кухонних меблів, фасадів побутової техніки.

Бажано, щоб колір змішувача поєднувався з кольором мийки, ручок кухонних меблів, фасадів побутової техніки.

Змішувач - річ, яка повинна прослужити тобі не один рік. До його вибору варто поставитися з усією серйозністю, адже скупий платить двічі. Зверни увагу на репутацію бренду, наявність гарантій, рекомендації по догляду та експлуатації.

Не забувай оцінити вагу виробу, адже якісні змішувачі, як правило, набагато важче дешевих підробок.


Переглядів: 387
Дата добавлення: 2019-07-25
Добавив: Robot Home24