Оцінка


Вибрати міжкімнатні двері це пріоритетне питання всього ремонту. Тут враховується все - дизайн, ціна, якість, екологічність, надійність, естетичність і безпеку.

Тому якщо ви хочете купити якісні дерев'яні двері, то доведеться витратити чимало часу для їх вибору і бажано при цьому користуватися практичними порадами.

Почнемо з того, що спочатку визначитеся якого дизайну Ви віддаєте перевагу. Може це буде сувора класика, або сучасний модерн, мінімалізм, або ж оригінальний прованс. Для цього слід відштовхуватися від загального інтер'єру вашого будинку.

Наступний критерій і найважливіший - це якість. Двері - це ж така річ, яку ви купуєте не на один рік, а хочете щоб вона прослужила тривалий час. Спочатку слід розібратися з чого складається сама конструкція дверей, існує кілька основних варіантів:

  • Двері з масиву . Виготовляються з цілісного масиву дерева, це можуть бути дорогі, цінні породи і економні м'які породи. Двері з дорогих порід відрізняються високою якістю і надійність. Як правило технологія виробництва полягає в зрощуванні або переклеювання меленьких брусків для створення цілісного полотна. Такий метод захищає ваші двері від різного роду дефектів при експлуатації.

  • Шпоновані двері . Це двері для тих, хто хоче трохи заощадити на покупці, але при цьому якість залишається на високому рівні. Це досягається тим, що замість цільного масиву, використовується тонкий зріз натуральної деревини - шпон, який і покриває весь конструктив полотна, що складається з дерев'яного каркаса і фільонок МДФ або ДСП.

  • Двері МДФ в плівці ПВХ . Самі практичні і зручні у використання, так як не вибагливі в обслуговуванні. Вони не бояться вологи і стійкі до механічних впливів. Конструктив такого полотна складається з дерев'яного каркаса, як правило з хвойних порід дерева, а фільонки з високоякісного МДФ. У свою чергу МДФ покривається міцною плівкою ПВХ. Плюс в тому, що така плівка легко імітує текстуру дерева, тому за зовнішнім виглядом вони практично не поступаються дверям з цільного масиву або шпонованим.

  • Двері покриті ламінатіном . Одні з найбільш бюджетних дверей. Їм також доступна імітація будь-якого сорту деревини, можуть тонуватися в будь-який відтінок. Їх невелика вага теж може бути плюсом в певних ситуаціях, наприклад щоб під час протягів не травмувати дитину, якщо у Вашому будинку діти.

    Отже, якщо Ви вже зробили головне - визначилися з дизайном, вирішили який конструктив найбільше підійде за ціною і якістю, залишається справа за малим - купити, вибравши при цьому правильного виробника. Тому що кожна фабрика використовує свою технологію виробництва, через це двері одного класу можу бути абсолютно різні за якістю обробки та оздоблення. Вибираючи двері уважно придивіться до її поверхні, помацайте її, щоб відчути наскільки вона гладка.

Головна ознака якісного покриття - абсолютно рівна поверхня без западин і вигинів. Чи не повинні бути видні краплі клею або лаку, шви шпону або плівки також залишаються непоміченими, інакше така продукція вважається неякісною або шлюбом виробництва. Зверніть увагу на торці дверного полотно, якщо відчутна шорсткість або видно спиляти, то краще пошукайте іншого виробника. Про якість також може сказати геометрія двері, померяйте діагональні лінії від одного краю до іншого, якщо ці виміри відрізняються один від одного більше ніж на 1 мм, то мова йде про не зовсім хорошою збірці. Якщо для Вас переважно гарна шумоізоляція, то вибирайте двері з ущільнювачем по периметру коробки. Додаткову герметичність також може ще додати притвор. Якщо хочете бачити в своїй квартирі засклену двері,

Також враховуйте те, в яких умовах Ви будете експлуатувати двері. Якщо в приміщенні з частими перепадами температури, такі як заміський будинок, де не часто буваєте, то все-таки придивіться до дверей в плівці ПВХ, вони ще ідеально підійдуть і для ванних кімнат, де часто підвищена температура повітря і вологість.

Поставтеся до вибору дверей з усією серйозність і терпінням, щоб результат радував вас багато років.


Переглядів: 272
Дата добавлення: 2019-05-24
Добавив: Vitaliy HOME