Оцінка


Ви пам'ятаєте, як раніше робили капітальний ремонт в квартирі? Або зверталися до ЖЕКівський малярів-штукатурів, або сусідка радила якихось своїх родичів або знайомих - це було наше уявлення про те, як вибрати будівельну бригаду для ремонту. І дуже часто ми залишалися незадоволеними, але вибору особливо не було і доводилося миритися.

Зараз скористатися послугами відповідальної і професійної будівельної бригади, яка б зробила якісний євроремонт під ключ , цілком реально. Звичайно ж, ви можете самостійно знайти її через сайти оголошень, почитати відгуки і сподіватися на краще. Але вам буде подвійно спокійніше, якщо за вас це зроблять більш досвідчені люди.

ТРИ кроки до чесної ремонту

Крок перший: не шукайте легких шляхів

Забудьте про знайомих знайомих, якогось хлопця, який клав плитку вашій тітці Маші або сина маминої подруги, якому треба заробити. Навіть не допускайте думки, що можна обійтися послугами "по-дружньому". Вам доведеться прощати всі косяки і платити наперед.

Крок другий: скупий платить двічі

Не вибирайте найдешевші послуги - це перший дзвінок того, що вас будуть обманювати щодо вартості матеріалів. Саме так і відбувається класичне здирництво. Вам здається, що ви економите, але насправді витрачаєте в рази два більше.

Крок третій: делегуйте повноваження

Для того, щоб вам попалися совісні робочі для ремонту квартири, вам не треба витрачати тижні на їх пошуки. Для цього достатньо звернутися до дизайнерів інтер'єру.

Напевно, ви подумаєте, що так буде дорожче, адже доведеться ще й їм платити. Але, повірте, ви заощадите багато грошей і в результаті отримаєте саме те, що хотіли, а не відлуння задуманого вами ремонту. І хто-хто, а ті точно знають як вибрати будівельну бригаду для ремонту.

Чому ремонт з дизайнерами дешевше?

Ну, по-перше, у них точно сумлінні підрядники і вам не доведеться ламати голову як вибрати будівельну бригаду для ремонту. Їм не вигідно співпрацювати з шахраями, так як проектів багато і оступитися хоча б один раз у них немає права. Всі ми знаємо, як добре працює сарафанне радіо ...

По-друге, дизайнери зможуть врахувати всі ваші побажання і підібрати послуги з вашим можливостям. Ви будете відразу розуміти який бюджет і не боятися, що по закінченню робіт він виросте в два рази.

По-третє, що найважливіше, все задокументовано. Прописується чіткий план робіт, терміни та етапи оплати. Вам не доведеться чекати три місяці поки бригада для ремонту квартири покрасить стелю або випрошувати чеки за куплені виконробом шпалери.

Для страховки: як перевірити, що вас не обманюють

Якщо з вами складають договір, то це вже є прямим доказом чесності компанії. Але, щоб упевнитися на 100% можна попросити ще одне підтвердження.

Швидше за все дизайнери зроблять це самі, але якщо раптом немає, попросіть їх показати вам попередні роботи бригади. Так ви зможете переконатися в якості і візуально оцінити наскільки добре був виконаний ремонт квартир.

Кожному своє

Якби вас попросили передати вашу роботу людині, яка нічого в ній не розуміє, ви б довірили?

Так і тут, не варто брати на себе відповідальність за нерівні підлоги, тріскаючу штукатурку або кволе розведення електрики. Для цього є професіонали, які зроблять все добре, не витративши на це ВАШ час. Необхідно всього лише дизайн інтер'єру квартири замовити і незабаром насолоджуватися будинком своєї мрії!


Переглядів: 261
Дата добавлення: 2019-07-08
Добавив: Robot Home24