Оцінка


Хоть зима вже закінчується але зважаючи на останні роки із змінами погоди - можуть ще настати холодні дні! Тому HOME24 хоче надати деякі поради щодо утеплення квартири, Ми розглянемо кілька ідей, як швидко і ефективно утеплити своє житло.

1. Утепляємо стіни

Одним з рішень для утеплення стін стала обшивка квартири пінополістиролом з боку фасаду. У старих будинках розчин між цеглою з часом приходить в непридатність, а в нових панельних будинках міжпанельні шви залишають бажати кращого, тому обшивка стін (як внутрішня, так і зовнішня) допоможе стіні краще зберігати тепло.

  • Головна перевага такого вибору - утеплення квартири без генерального ремонту. Обшивку стін можна робити і зсередини, але для цього буде потрібно капітальний ремонт.
  • Недолік такого вибору в тому, що утеплювати можна тільки в теплу пору року. До того ж, таке утеплення псує зовнішній вигляд фасаду будинку, особливо, коли оригінальний колір будинку і колір нової обшивки не збігається. Щоб зберегти зовнішній вигляд фасаду, потрібно обов'язково отримати дозвіл у ЖКГ, а також, подбати про правильний підбір кольору.

2. Ліквідуємо щілини в вікнах

Звичайно, найпопулярнішим рішенням на сьогоднішній день залишається заміна старих віконних рам на нові. Дуже важливо врахувати ваш клімат, якщо зими дуже суворі, то слід звернути увагу на спеціальні «зимові» вікна, з потрійним склопакетом, що запобігають тепловіддачу.

Якщо проблему щілин у вікнах потрібно вирішити дуже швидко, то допоможе один з «дідівських» способів: вата і малярський скотч, поролоновий утеплювач на клейовий основі, силіконовий герметик, віконна замазка, прогумовий ущільнювач.

  • Незаперечний плюс такого вибору в тому, що для утеплення, крім глобальних рішень (пластикові вікна) можна використовувати тимчасові недорогі альтернативи - поролон, папір, клей.
  • Недолік у тому, що як правило, найкращі «зимові вікна» зажадають великих грошових витрат.

3. Утеплюємо двері

Протяги в квартирі - часта проблема «витоку тепла». Якщо вхідні двері нещільно прилягають до рами, то в квартирі можуть виникати протяги, а в холодну пору року тепло в будинку особливо цінується. І протяг, який «ковзає» по ногам, навряд чи когось влаштує. У таких ситуаціях і виникає питання про ущільнення як вхідних, так і міжкімнатних дверей для підвищення звукоізоляції та утеплення квартири.

Швидко позбутися від протягів можна за допомогою наступних способів:

  • Установки щіток для дверей кріпляться на нижню частина дверного полотна за допомогою саморізів, клейкої стрічки або затиску. Щітки на двері служать для усунення протягів, збереження тепла або прохолоди в приміщенні.
  • Утеплення за допомогою спеціальної клейкої стрічки, яка наклеюється на двері, і допомагає зберегти тепло.
  • Установки накладних утеплювачів на двері, які кріпляться за допомогою двосторонньої клейкої стрічки.

Перевага такого вибору утеплення в тому, що утеплення дверей займе зовсім мало часу і зробити це можна без особливих грошових витрат На жаль, будь-які накладки можуть погіршити зовнішній вигляд гарних дверей.

4. Додаємо додаткові обігрівачі

Навіть якщо ви утеплите квартиру, поміняєте вікна і двері, але при цьому батареї не будуть гріти, то тепло зберегти не вдасться. У разі, якщо батарея дуже стара і її давно слід міняти, можна звернути увагу на нові батареї з регулюванням температури, таким чином, в теплу погоду їх можна перекривати, а в холодну - встановлювати на максимум.

Для квартир, в яких не все гаразд з опаленням, можна використовувати обігрівальні прилади:

Масляні обігрівачі. Перед самим початком опалювального сезону і відразу після його закінчення, коли в квартирах і будинках досить холодно, можуть виручити електричні масляні обігрівачі. Крім того, якщо організація системи опалення утруднена або неможлива, але є електрика, обігрівати житло можна повністю з їх допомогою.

Конвектори. Конвекторний тип опалення є одним з найбільш поширених побутових обігрівачів. Він виконується в плоскому корпусі і монтується стаціонарно на стіні. Основу конвектора складає суцільнолитий монометалевий нагрівальний елемент, що забезпечує швидкий нагрів до необхідної температури, абсолютно безшумну роботу і збереження природної вологості повітря в опалювальному приміщенні.

Інфрачервоні обігрівачі. Інфрачервоне опалення є одним з прогресивних методів опалення. Гріючий елемент - кварцева лампа у вигляді довгої трубки, захищеної металевим корпусом. Інфрачервоний кварцовий випромінювач на відміну від інших приладів нагріває не повітря, а певну поверхню або предмет, на який спрямований промінь лампи.

Каміни. Електричні і біокаміни можуть не тільки прикрасити інтер'єр, але і подарують довгоочікуване тепо.


Переглядів: 251
Дата добавлення: 2019-02-12
Добавив: Vitaliy HOME