Оцінка


Незважаючи на зрослу популярність душових кабін, ванни залишаються затребуваним товаром, оскільки тільки вони можуть забезпечити справжню насолоду від тривалих водних процедур, які не тільки очищають тіло, але і сприяють повноцінному релаксу.

Чим відрізняються матеріали для ванни? Найбільш відомий і давно використовуваний матеріал - чавун, який характеризується високими теплоізоляційними властивостями. Така ванна з честю витримує навантаження, не гнеться і не деформується, служить десятиліттями за умови дбайливого ставлення до емалі. У той же час чавунні вироби дорогі, неймовірно важкі, незручні в транспортуванні і установці, тому виробники поступово переключаються на більш легкі і сучасні матеріали.

Сьогодні можна вибрати ванну з:

  • акрилу (куаліра, метакрила, кварила і т.д.);
  • сталі;
  • штучного мармуру.

У кожного з цих матеріалів свої переваги і недоліки, з якими необхідно детально ознайомитися окремо. Так, наприклад, сталеві вироби легкі, але швидко втрачають тепло. Акрил добре теплоізолюється, однак чутливий до пошкоджень. Кваріл міцніше акрилу, але боїться дуже гарячої води.

Чи можна змінити форму ванни? Високі і повні люди добре знають, наскільки незручно митися в стандартну ванну. Однак навіщо терпіти дискомфорт? Якщо габарити приміщення дозволяють - ви можете замовити модель відповідно до Ваших вподобань, враховуючи як довжину, так і ширину виробу.

Крім того, сьогодні виробники пропонують також можливість вибрати форму моделі - так, щоб ви змогли максимально грамотно використовувати вільне місце в кімнаті. Найбільш популярні варіанти - овальна, прямокутна, кутова чаша, але існують і особливі асиметричні форми. Оскільки планування в різних будинках різна, ванни можуть встановлюватися як справа, так і зліва.

Для невеликих приміщень рекомендують використовувати пристінні або вбудовані варіанти, габаритні кімнати краще прикрашати окремо стоять ваннами.

В якості корисних доповнень, які є далеко не в кожній моделі, виступають:

  • панель (закриває нижню частину ванни, труби);

  • перелив;

  • ручки.

    Дорогі вироби можуть бути оснащені функцією гідромасажу, однак ціна їх доступна не всім, крім того, насадки вимагають тільки відфільтрованої води. Придивляючись до такої моделі - пам'ятайте, гідромасаж має цілий ряд протипоказань, особливо для людей з захворюванням серцево-судинної системи.

Орієнтуючись на ціну, не забувайте, що від форми вироби і використовуваного матеріалу залежить складність і вартість монтажу, подальший догляд за ванною.

Переглядів: 212
Дата добавлення: 2019-01-28
Добавив: Vitaliy HOME