Оцінка


Без продуманого плану ремонт перетвориться на стихійне лихо. HOME24 розкаже, на які нюанси варто обов'язково звернути увагу, а також перераховуємо порядок і терміни робіт, щоб максимально полегшити вам завдання.

  1. Діагностика квартири Ще на самому початку планування важливо усвідомити, що можна і що потрібно зробити. Необхідні відповіді дасть діагностика квартири - огляд і інструментальне обстеження будівельних конструкцій та інженерного обладнання, які виявлять наявні дефекти і недоробки. (Як показує практика, діагностику краще доручати незалежним фахівцям, які не схильні завищувати обсяги майбутніх робіт.) Отримані результати, занесені в офіційний акт, і складені на їх основі рекомендації щодо нормалізації стану житла слід розцінювати як перелік майбутніх ремонтних робіт.
  2. Створення дизайн-проекту Інший важливий момент - розробка дизайн-проекту. Навіть примітивні ескізи допоможуть вам спланувати хід дій і хоча б частково уникнути непотрібних витрат і не заплутатися при розстановці розеток-вимикачів або сантехнічних пристроїв. Правда, чим більш продумано і набагато змістовніші будуть ці начерки, тим менше проблем, питань і нестиковок виникне в процесі ремонту.
  3. Вибір виконавця Далі належить зайнятися пошуком підрядника. Заздалегідь продумайте, хто буде виконувати його функції - офіційна організація або вільні фахівці. Це рішення вплине на весь план ремонту, хоча свої плюси і мінуси є у кожного варіанту. На HOME24 у розділі ВАКАНЦІЇ ви можете підібрати потрібних вам виконавців робіт. З приватними ж майстрами доведеться працювати виключно на довірі. До того ж ваша фінансова вигода може виявитися мінімальною - хорошим фахівцям відомі ринкові розцінки, а тому навіщо просити менше за швидко і якісно виконану роботу?
  4. Послідовність і терміни проведення ремонту І найголовніше - щоб правильно спланувати ремонт, потрібно знати черговість і терміни виконання робіт. Врахуйте: точно вирахувати, скільки часу займе те чи інше перетворення, у вас не вийде. Занадто багато залежить від типу будинку, площі квартири, передбачуваного рівня і виду ремонту, кваліфікації будівельників, обраних технологій і оздоблювальних матеріалів. Однак загальне уявлення про реальний, а не обіцяне виконробом термін виконання ви неодмінно отримаєте.
Переглядів: 249
Дата добавлення: 2019-01-22
Добавив: Vitaliy HOME