Оцінка


Довгий вузький коридор часто є самим запущеним простором в квартирі. Саме туди ми часто звалюємо взуттєві коробки, старі куртки та інші непотрібні речі. Однак коридор - перше, що відкривається для погляду гостей, як тільки вони переступають поріг.

Тому все-таки варто витратити час і зусилля, щоб надати йому красу і функціональність. А ще краще, якщо його вдасться візуально розширити!

Дизайн коридору в квартирі

Сьогодні розповімо, як розширити вузький коридор . 8 порад від досвідченого архітектора!

  1. Перше на що варто звернути увагу - це колір. При оформленні стін вузького і довгого коридору старайтеся вибирати світлі, нейтральні кольори.

Добре виглядають стіни відтінків сірого, кремового, бежевого, розбілений кавово-молочної гами.

  1. Світлі тони і холодні відтінки стін оптично збільшать простір і стануть хорошим тлом для темних елементів.

Варто уникати теплих насичених відтінків, так як вони візуально звужують простір. Категорично не рекомендується використовувати темні відтінки і шпалери з великим малюнком.

  1. У вузькому коридорі вітається глянцова світла підлога і відбиваюча поверхня стелі. Щоб домогтися збільшення площі коридору, бажано підлогу і стелю підібрати в єдиному колірному рішенні.

  2. При розміщенні меблів варто враховувати, що мінімальна ширина проходу повинна бути близько 80 сантиметрів. Менше залишати не можна!

Також до ремонту в даному приміщенні слід підходити з урахуванням присутності в будинку домашніх тварин. Якщо улюбленцями господарів є кіт або кішка, рекомендується відмовитися від шпалер на стінах, інакше скоро вони будуть безжально обдерті. Варто підібрати більш стійкий до зовнішніх пошкоджень матеріал. Для цих цілей добре підійдуть декоративні штукатурки.

  1. Створити ефект розширення простору також легко за допомогою поперечного малюнка на покритті підлоги. Поздовжні смуги, навпаки, візуально звузять коридор.

  2. Попрацюй в своєму просторі з дзеркалами. Установи два дзеркала на одній стіні: завдяки їм коридор візуально розшириться. Навпаки дзеркал розташуй художню ліплення або картину. Відбиваючись, ці предмети декору нівелюють ефект порожнього простору.

  3. Правильно підібране і оформлене освітлення відіграє велику роль в інтер'єрі коридору. Гарне освітлення стане універсальним рішенням для вузьких темних коридором.

Для того, щоб вузький коридор виглядав просторіше, слід встановити кілька стельових світильників. Це можуть бути люстри, лампи, торшери або бра. Для досягнення потрібного результату одного джерела світла, як правило, мало.

  1. У вузькому приміщенні розміщай тільки найнеобхідніші предмети меблів. Підійде неширока шафа-купе з розсувними дзеркальними дверима. Велике дзеркало на двері створить ілюзію простору. Уникай великих предметів: вони крадуть простір.

І наостанок хочеться нагадати, що колірна гамма коридору повинна поєднуватися з інтер'єром всієї квартири. При виборі обробки для стін орієнтуйся на власний смак, а потім вже на думки дизайнерів. Господарям має бути затишно у власній квартирі!


Переглядів: 638
Дата добавлення: 2019-08-01
Добавив: Robot Home24