Оцінка


Не виходить привчити себе до порядку? Фахівці вже давно провели дослідження і з'ясували з яких, складових складається ця звичка та як її виробити.

Існує велика кількість причин, за якими ваш інтер'єр постійно захаращений, і всього лише три принципи, дотримуючись яких ви досягнете постійної чистоти в будинку - дисципліна, звичка, розсудливість.

Дисципліна

Творчий безлад дуже для маленького відсотка жителів усього світу сприяє ефективності та комфорту. Більшість з нас, перш ніж почати займатися складною справою, кидаються наводити порядок і вимивати підлогу.

Кожен предмет повинен мати своє місце

Для взуття, в передпокої є полки, для чайних ложек, на кухні виділено спеціальне відділення в ящику і т.п. Кожен інтер'єр має свої правила організації, переставши їх порушувати, ви забудете про втрачені речі.

Війна з брудом

Звичайно багато хто з нас знають, як боротися із забрудненнями й плямами, але чи завжди ми застосовуємо свої знання вчасно? Краплі олії на стільниці, сліди помади на чашці, плями на дзеркалі - щоб позбутися від них знадобитися менше двох хвилин часу, але чомусь ми відкладаємо прибирання на потім. Бруд збирається, а бажання позбутися від нього пропадає.

Звичка

Психологи розробили тисячі способів позбавлення від шкідливих звичок, і всього один - для придбання корисних. Щоденне повторення необхідних, але не найприємніших дій зможе створити диво. Одним з таких чудес є щовечірня інспекція, яка допоможе виявити місця забруднень і безладу.

Розсудливість

Безвідповідальне колекціонування в один з днів може викликати синдром Плюшкіна і перетворити захопленого збиранням людину в одержимого, який приносить вміст смітника до себе в будинок. Щоб якось убезпечити себе від подібної ситуації, рекомендуємо вам, дивлячись на той чи інший предмет або одяг, ставити собі питання, «Чи потрібно мені це і навіщо?».

Переглядів: 471
Дата добавлення: 2019-02-27
Добавив: Vitaliy HOME