Оцінка


 

Часто трапляється, що пральна машина встановлена ​​начебто правильно, а потім виявляється, що вона стрибає при віджиманні. Можна, звичайно, залишити так як є, але постійний шум доставляє незручності, до того ж це зменшує термін служби.

Для початку перевірте регулювання ніжок. Для цього вам буде потрібно будівельний рівень. Спочатку покладіть рівень паралельно передній стінці і підкрутіть ніжки так, щоб не було нахилу ні в одну зі сторін. Далі виконайте те ж саме, поклавши рівень паралельно бічним стінкам.

Якщо регулювання ніжок не допомогло, то можливо причина в поверхні, на якій стоїть пральна машина. Найпростіший спосіб виключити цей момент, це придбати спеціальний гумовий килимок, який компенсує нерівності підлоги або її надмірну гладкість.

Якщо машина "стрибає" відразу після установки, то може бути ще одна причина. За допомогою інструкції перевірте, чи були видалені усі болти і блокуючі пристрої, які встановлюються для закріплення барабана при транспортуванні. Їх потрібно познімати перед експлуатацією. Вони теж можуть бути причиною такої неприємності. 

 


Переглядів: 222
Дата добавлення: 2020-03-05
Добавив: Robot Home24