Оцінка


Настав час ремонту у ванній кімнаті або ж ви просто вирішили встановити новий змішувач в душі або нову раковину? Чи знаєте ви, на що необхідно звертати увагу при виборі сантехніки? У сьогоднішньому матеріалі ви дізнаєтеся все найнеобхідніше про вибір сантехніки.

Перебуваючи в магазині сантехніки, багато губляться від величезного асортименту ванн, раковин, душових та унітазів. Не потрібно поспішати та купувати першу вподобану модель, адже маючи схожий дизайн та форми, вони можуть відрізнятися за багатьма параметрами.

Важливий розмір

У ванній кімнаті невеликого розміру, цей параметр є одним з найважливіших. Якщо ж площа приміщення дозволяє, ви можете придбати велику і незвичайну модель раковини, унітазу, душової кабіни або ванни, сьогоднішній ринок переповнений різними варіантами на будь-який смак.

Матеріали

В основному, унітази виробляють з порцеляни та фаянсу. Так як фаянс більш пористий матеріал, він добре вбирає забруднення і запахи. Для тих кому важлива довговічність моделі, простота очищення та бездоганний зовнішній вигляд, рекомендуємо вибирати вироби з порцеляни - гладкого матеріалу.

Для виробництва ванн також використовується фаянс та фарфор. Ці матеріали мають один мінус, при падінні на них важких предметів, на виробі може з'явиться тріщина або скол.

У нашій країні особливою популярністю користуються ванни з акрилу. Це хороший матеріал, який відмінно утримує тепло, але при впливі великого тиску, виріб може деформуватися.

Змішувачі виробляються з латуні, хрому та змішаних матеріалів. Найбільш міцними та зносостійкими є вироби з латуні й чистого хрому - вони стійкі до фізичних дій температури та води.

Виробник та гарантія

Вибираючи, наприклад, німецький бренд, ви повинні розуміти, що предмет може бути зроблено не в Німеччині. Він може бути зібраний в будь-якій точці світу, за технологіями, які передав власник іншому заводу виходячи з економічних міркувань.

Якщо виробник надає лише рік гарантії на унітаз, це означає одне - він не впевнений в якості його складових. Вибирайте виробників, які надають тривалий термін гарантії - швидше за все він упевнений в якості свого продукту.

Також перегляньте: Чи варто купувати розумний унітаз?

Переглядів: 251
Дата добавлення: 2019-02-28
Добавив: Vitaliy HOME