Оцінка


1. Зверніть увагу на зони загального користування

В якому стані оздоблення загального холу? Чи є двері біля під'їзду? Може, є тріщини на стінах? Вся ця інформація допоможе краще пізнати забудовника і підготувати вас до прийому власного житла.

2. Приходьте на огляд днем

Це дуже важливо. Чи не ввечері після роботи і не в сутінках на вихідних, виспавшись після трудових буднів. Вам потрібно як слід все оглянути. Для перевірки темних кутів краще прихопити з собою ліхтарик.

3. Стіни, підлога і стеля

Візьміть на огляд рулетку. З її допомогою заміряйте висоту стелі і порівняйте її з заявленої в проекті.

Вона ж допоможе побачити все нерівності підлоги. Бетонна стяжка повинна бути однорідною, без тріщин і пустот. Для вимірювання нахилу стін використовуйте будівельний рівень. Притуливши його до стіни, спостерігайте за бульбашкою в віконці інструменту. Якщо він посередині, то стіна рівна.

4. Монтажні стики і панельні шви

Вони повинні бути герметичні. Зверніть увагу на кути. Не повинно бути ніякого потемніння і тим більше нальоту. Це означає, що у будинку погана ізоляція і квартира промерзла.

5. Вікна та двері

Закрийте, відкрийте, поверніть ручки. Все повинно відкриватися легко і без зусиль. Не повинно бути зазорів. Уважно вивчіть скло: чи немає пошкодження, припустимо, від зварювання.

6. Вентиляція і проводка

Перевірити вентиляцію можна за допомогою запальнички - стежити за тим, куди відхилиться полум'я. Протестуйте всі розетки. Переконайтеся, що вимикачі і розетки встановлені правильні. Візьміть з собою на огляд лампочку і вкрутіть її в усі патрони, щоб перевірити їх справність.

7. Труби та батареї

Ніякої іржі, а під трубами - ніякого натяку на вологу. Батареї повинні бути на відстані не менше 2 см від стіни, не менше 8 см від підвіконня і не менше 7 см від підлоги. Це важливо для тепловіддачі. Регулятори температури повинні повертатися без праці.

8. Якість обробки

Порівняйте фактично виконаний обсяг робіт з заявленим в договорі. Потім переконайтеся, що немає нерівностей і тріщин на стінах і стелі, рівно поклеєні шпалери, однакові по товщині шви між плиткою. Проконтролюйте, щоб ванна, раковина були без вибоїн, іржі та інших вад. Зверніть увагу на підлогу - чи немає подряпин.


Переглядів: 255
Дата добавлення: 2019-04-09
Добавив: Vitaliy HOME