​Кожна людина, яка тривалий час проводить за комп'ютером розуміє, що для зручності і максимального комфорту йому потрібен зручний комп'ютерне крісло. Не можна вважати, що під зручним кріслом може виступати будь-яка модель. Це абсолютно не так, адже кожне робоче крісло має свій функціонал, регулювання та призначення. Тим, хто працює більше 8 годин за комп'ютером просто необхідно ергономічне крісло, яке має спеціальний вигин для підтримки хребта в правильному положенні. Таким чином, ергономічна спинка перешкоджає появі втоми в спині, і тривала робота за комп'ютером стає не такою вже й страшною для спини.

 

 

Дослідження японських вчених, в черговий раз довели, що на продуктивність і ефективність роботи впливає робоче місце. Було доведено зв'язок: чим зручніше крісло, тим вище продуктивність роботи. При цьому абсолютно не важливо працюєте ви в домашньому кабінеті або офісному, в даному випадку саме робоче крісло – важливий меблевий елемент в організації робочого процесу. І на скільки крісло буде зручним залежить і ваша ефективність.

 

Вибираючи крісло для будинку дуже важливо відштовхуватися від кількості, проведеного в ньому часу. Якщо у вас є робоче місце де ви проводите пару трійку годин, то купувати крісло з максимальною кількістю налаштувань сенсу немає. Для недовгої роботи цілком підійде і зручний стілець зі спинкою. Форма і зовнішній вигляд можна підібрати залежно від стилю кімнати і робочого столу.

 

Якщо робота вдома займає тривалий час і триває більше трьох годин, то потрібно подбати і вибрати гарне робоче крісло.

Робочі крісла для офісу діляться на кілька категорій: крісла (стільці) для відвідувачів, крісла для співробітників і крісла для керівників. І якщо в першому випадку в виробах не потрібна складна конструкція і ергономіка, то дві останні категорій вимагають особливої ​​уваги.

 

Крісла для співробітників повинні бути максимально зручними, адже робочий день триває не менше 8 годин. Висока спинка, регульоване сидіння і механізм газлифт, то що необхідно для комфортної роботи співробітникам.

 

Вважається що крісла для керівників повинні підкреслювати статус його власника, це презентабельні моделі з масивну конструкцію і багатою обробкою. Ідеальна презентабельна конструкція для кабінету керівника! Але, не завжди представницька модель має підвищену ергономіку і дозволяє цілий день без втоми в спині проводити в такому кріслі.

 

 

При виборі крісла для керівників крім зовнішнього вигляду, необхідно вибирати і механізм, який допоможе максимально комфортно регулювати його для зручної і тривалої роботи. Найчастіше ідеальним варіантом буде ергономічна модель комп'ютерного крісла або крісла для співробітників. Головне органічно підібрати виріб під стиль кабінету.

 

Що ж стосується дитячих комп'ютерних крісел, то їх конструкція схожа на дорослі моделі, тільки відрізняється пропорціями. Вибирати дитяче крісло потрібно орієнтуватися на зростання дитини, так що б його ноги торкалися підлоги.

 

На що звертаємо увагу при вибирі крісла?

 

Важливо при виборі робочого крісла орієнтуватися не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на функціональність і регулювання. Адже кожен намагається підлаштувати крісло під свій зріст, вага і комплектацію. Тільки регулювання по висоті, глибині і нахилу спинки дозволять користувачеві максимально зручно налаштувати крісло для роботи. При цьому, також варто пам'ятати, що, вибравши навіть саме ергономічне і правильне крісло, потрібно стежити за правильною посадкою самостійно: так ноги повинні повністю діставати до підлоги, а коліна зігнуті під кутом 90 градусів;

 

Спинка

 

Спинка надає хорошу підтримку спині і шийного хребця, добре якщо вона буде розташована під кутом 90 градусів і мати ергономічний вигин. Також позитивним моментом буде наявність валика під поперек і наявність підголівника. Невеликі потовщення по краях також є хорошим показником при виборі крісла. Коштувати звернути увагу ще й на підлокітники, є крісла з регульованими по висоті підлокітниками і стаціонарними. Важливо, щоб руки на них знаходилися поруч із робочим столом.

 

Механізм галзлифт

 

Згідно зі статистикою, механізмом газлифт обладнані 89% офісних крісел. Газліфт – це спеціальний механізм, який представляє балон з інертним газом, що знаходиться в опорі крісла. За допомогою нього регулюється висота сидіння крісла і поворот навколо своєї осі. Регулювання здійснюється завдяки важелю, який розташований під сидінням.

 

Передбачуване навантаження

 

В середньому будь-яке робоче крісло витримує навантаження до 100 – 120 кг, у виборі крісла важливо, щоб була міцна хрестовина, адже все навантаження припадає саме на неї. Для людей з вагою більше 100 кг є моделі з посиленою металевою хрестовиною і максимальним навантаженням до 150 кг. 

 

Механізм гойдання

 

Важлива функція, на яку варто звернути увагу при виборі. Механізм гойдання дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією крісла в одному, в декількох або будь-якому положенні. Фіксація положення спинки залежить від механізму хитання крісла. Для чого він потрібен? У робочому процесі спина знаходиться в рівному становищі, механізм гойдання дозволяє розвантажити спину знижуючи навантаження на хребет. Плавне погойдування і відкидання спинки крісла назад дозволить розслабитися і зняти втому зі спини під час обідньої перерви.

 

В механізмі гойдання змінюється амплітуда і вісь хитання, а також фіксація спинки в рівному прямому положенні.

 

Мобільність

 

Практично кожне комп'ютерне крісло оснащене роликами, вони роблять його більш мобільним і легко переміщують в заданому напрямку. Ролики виготовляють двох видів: пластикові та обгумовані. Для м'якого покриття для підлоги, наприклад, ковроліну краще вибрати більш жорсткі пластикові колеса. Для ламінату та паркету - м'які обгумовані ролики.

 

Зовнішній вигляд

 

Вибираючи комп'ютерні крісла для дому та офісу добре відштовхуватися від загального стилю приміщення. Яскраві виконані в технологічному стилі сучасні крісла стильно впишуться в інтер'єр в стилі хай-тек. Лаконічні моделі будуть стильно виглядати в багатьох сучасних інтер'єрів. Щоб крісло прослужило довго і не зносилося завчасно, потрібно звертати увагу на оббивку вироби, в першу чергу вона повинна бути зносостійкого і міцною!

 


Переглядів: 206
Дата добавлення: 2020-01-21
Добавив: Robot Home24