Оцінка


Будинок за містом - це та перевага, про яку мріє більшість місцян, оскільки саме в оточенні природи ми відчуваємо себе найбільш умиротвореними і бадьорими. Якщо заміське житло побудоване з дерев'яного бруса, воно в понятті багатьох стає розкішшю і предметом для заздрості, але власникам подібних будинків, все ж, відомо, як непросто вибрати краще оформлення інтер'єрів для настільки колоритного і незвичайного будівлі.

Сьогодні ми звернемося до тих, хто вже став власником будинку із бруса, або тільки збирається їм стати, але в будь-якому випадку, до початку роботи з інтер'єром слід пам'ятати про важливе правило: «краще менше, але краще». Воно відноситься до всіх об'єктів, що наповнює простір дерев'яного будинку, в якому немає місця надмірності.

Основні складові інтер'єру будинку з бруса

Основним матеріалом будинку є дерево в кращому своєму прояві - майже недоторкане, з очевидною фактурою, малюнком і кольором. Саме дерево задає характер атмосфери вдома з бруса, роблячи його затишним, теплим і унікальним. Отже, інтер'єр потрібно створювати так, щоб кожен предмет найкращим чином поєднувався з дерев'яним оточенням.

ВИБЕРІТЬ ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ

У будинку з бруса не повинно бути випадкових, що суперечать натуральної природі фактур, кольорів і малюнків. І, в залежності від відтінку бруса, з якого побудовані стіни, для інтер'єру потрібно вибирати відтінки, що зустрічаються в навколишньому живому середовищі.

  • Наприклад, для світлих породах дерева кращими квітами-компаньйонами стануть: гірчичний, волошковий, трав'яний, пісочний, кремовий, світло-сірий, блакитний і блакитний, червоний.
  • У будинку з бруса, тонованого в медовий або теплий золотистий відтінок використовуйте поєднання теракотового і кобальтового, зеленого і бурштинового, малинового і шоколадного.
  • Темні породи дерева доповнять відтінки парного і тепленного молока, білий, цегляний, синій, темно-сірий, винний.

ПРИДІЛІТЬ УВАГУ КАМІНУ

Найчастіше, будинок за містом, до того ж, збудований з дерев'яного бруса, не можна уявити без каміна, печі, або їх імітації. Осередок можна назвати символом і душею такого будинку, а значить, слід ретельно його декорувати, виділяючи із загального оточення інтер'єру.

Найбільш популярними і, до того ж, практичними варіантами облицювання камінів є розписні кахлі, керамограніт, або натуральний камінь. Візуально піч, оформлена з їх допомогою виглядає дещо осібно і помітно, але гармонійно в оточенні фактури дерева.

ВИБЕРІТЬ КОМФОРТНІ МЕБЛІ

Будинок з бруса припускає простір, неформальну обстановку і тепло, що випромінюється породою дерева, тому меблі в інтер'єрі повинна бути відповідною. Для вітальні краще вибрати просторий м'який диван лаконічної форми з оббивкою з натуральної тканини, в їдальні поставити дерев'яний стіл з простими, але елегантними стільцями, а для спальні підібрати надійне дерев'яне ліжко з різьбленими підголів'ям.

Простір кімнат в дерев'яному будинку не повинно бути надмірно насичено предметами меблів. Отже, диван можна доповнити парою традиційних крісел з м'якими підлокітниками (підійдуть, також, вольтерівську або крилаті крісла), у стіни поставте сервант або шафу-вітрину, в центрі диванної зони розмістіть акуратний журнальний столик, а за спинкою дивана, - комод.

ВСТАНОВІТЬ М'ЯГКЕ СВІТЛО

Освітлення кімнат в дерев'яному будинку не повинно бути яскравим і дуже рясним. Так, основне світло може бути представле досить масивної люстрою, лампи для якої краще вибрати малопотужні - вони будуть м'яко висвітлювати інтер'єр.

Але головна роль у висвітленні будинку з бруса повинна належати саме додатковим джерелам світла, яких тут краще встановити побільше: торшери, настільні лампи, бра і декоративне освітлення. Такі прилади можна переміщати згідно з вашими потребами, і висвітлювати конкретну зону приміщення в необхідній мірі.

ВИКОРИСТОВУВАТИ НАТУРАЛЬНІ ТКАНИНИ

Натуральне дерево не сприймає сусідства штучних матеріалів, тим більше, в текстильному оформленні будинку, оскільки подібний тандем вже точно не скаже про добрий смак і статус господарів.

Вікна слід оформити лаконічним силуетом штор з бавовни, жаккарда або сумішевих з шерстю тканин, при цьому, краще використовувати однотонний текстиль, або з орнаментом у тон - на тлі дерев'яного бруса він виглядає більш вишукано в порівнянні з візерунчастими тканинами.

Щоб лаконічні завіси виглядали благородно і доречно в поєднанні з фактурою дерева, потрібно замовити їх пошиття з досить густий складанням, з коефіцієнтом не менше 1: 2.

Для диванів і ліжок використовуйте декоративні покривала з дрібної візерунчастої стежкою, а ось для подушок підійде жаккард, гобелен або однотонна вовняна тканина з тематичним орнаментом.

ДЕКОР - ПО МІНІМУМУ

Дерев'яний будинок за визначенням є самобутнім, оригінальним, - він не потребує надмірному декоративному оздобленні, яке лише перетворить інтер'єр в подобу сувенірного магазину. Якщо ви хочете оформити кімнати цікаво і зі смаком, використовуйте декоративні свічники, кераміку, розписану в різних стилях, повісьте пару яскравих пейзажів або натюрмортів, і поставте вази з букетами живих квітів.

Цього більш ніж достатньо для того, щоб інтер'єр дерев'яного будинку став завершеним, красивим і природним.


Переглядів: 815
Дата добавлення: 2019-02-15
Добавив: Vitaliy HOME