Оцінка


Супер-клей або ж цианоакрилат миттєво склеює шкіру і його досить складно очистити, якщо не знати як. Якщо ви склеїли два пальці між собою, не панікуйте, не намагайтеся роз'єднати їх силою. Всі спроби видалити цей клей механічними способами приведуть до того, що ви просто відірвете верхній шар шкіри.

Способи очищення цього клею діляться на методи розчинення та відклеювання. Для того, щоб розчинити супер-клей потрібен ацетон, який є не в кожному будинку. Але його може замінити засіб для зняття лаку. Головне, щоб він був на основі ацетону. Нанесіть засіб або ацетон на вату та змочуйте клей. Він розм'якшиться не моментально, потрібно декілька хвилин. Після цього пальці легко розклеїти, а плями клею зітруться зі шкіри.

Якщо у вас немає під рукою засобів для розчинення, то можна використовувати інший підхід. Для цього знадобиться дитячий крем, рослинна олія або навіть WD40. Сенс саме в маслі, яке здатне розм'якшити шкіру, зволожити її, і відклеїти клей. Така процедура займе більше часу, але вона більш щадна, ніж розчинення ацетоном. Засіб потрібно втирати шкіру поки клей не почне відставати, це може зайняти 5-10 хвилин.

Переглядів: 244
Дата добавлення: 2020-02-04
Добавив: Robot Home24