Оцінка


Якщо у вас збереглися старі інструменти в іржавому стані (молотки, ключі, напилки), то не поспішайте їх замінювати на нові. Щоб в сучасному магазині купити інструменти відповідної якості матеріалів, доведеться серйозно витратитися. Тому краще привести старі інструменти в робочий стан, відчистивши з них іржу.

Як це зробити найлегше у квартирі, не забруднивши все навколо. Будь-які фізичні способи відразу відпадають, бо вони дуже брудні. Необхідно використовувати хімічний. Продається багато різних перетворювачів іржі та інших подібних речовин. Але, по-перше ці засоби недешеві, та й не завжди в потрібний момент вони є під рукою.

 

Ми пропонуємо використовувати абсолютно нешкідливі інгредієнти, які ще й коштують недорого. Для створення розчину нам знадобляться: перекис водню, лимонна кислота та сіль. Перекис простий, з аптеки - 3%. На одну пляшку перекису в 100 мл необхідно 30-40 грам лимонної кислоти та близько 5-10 грам солі. Найзручніше розчин налити в контейнер для їжі й туди опускати вже інструменти.

 

Час очищення залежить від шару іржі та зазвичай становить від 30 хвилин до години. Час від часу перевіряйте інструмент, так як перетримувати його не варто: розчиниться зайвий метал. Після очищення дуже якісно промийте проточною водою, щоб не залишилося частинок кислоти. Інакше інструмент заіржавіє з новою силою. Після просушування ми рекомендуємо протерти його ганчіркою, змоченою в машинній олії. Це на 100% захистить метал від повторного утворення корозії.

Переглядів: 213
Дата добавлення: 2020-02-03
Добавив: Robot Home24