Оцінка


 

Створення листівки на Великдень своїми руками – процес дуже творчий, який добре впливає на фантазію і моторику дитини. До того ж, великодні листівки, створені дитиною своїми руками, порадують і друзів, і рідних. А якщо вставити таку саморобку в рамочку, ви отримаєте відмінну пасхальну прикрасу для будинку.

 

Вибирайте разом з дитиною, яка ідея вам до душі, і приступайте до створення листівки своїми руками на Великдень!

 

Як зробити красиві і оригінальні листівки з Великоднем своїми руками разом з дітьми.

 

1. Така яскрава саморобка з різнокольорових смужок паперу буде листівкою, що дуже запам’ятовується. Замість верхнього листа з вирізаним яйцем, використовуйте шаблони великодніх витинанок, тоді листівка буде більш витончена. Таку саморобку ви можете використовувати не тільки як листівку, а й як пасхальну картину, яку просто вставте в рамочку.

 

 

2. Листівки на Великдень з гудзичками – незвичайне рішення, але дуже оригінальне. Нехай дитина приклеює гудзики на шаблон яйця, комбінуючи кольори і розміри за власним бажанням. Така своєрідна гра з гудзиками має ще і розвиваючий ефект для дитини.

3. Якщо дитині важко впорається з будь-якими додатковими елементами для листівки: гудзиками, стрічками, ватою – нехай спробує ідею малюнків з відбитками пальчиків. Таким відбиткам можна домалювати мордочки, перетворюючи їх в пасхальних персонажів. До того ж, малюкам ще й сподобається розфарбовувати яйця відбитками пальчиків.

4. Великодні зайчики завжди актуальні на свято. Вашій дитині буде дуже цікаво робити таку оригінальну листівку своїми руками з зайчиком з ниток. А щоб зайчику з ниток на листівці до Великдень не було самотньо, зробіть йому друга – зайчика з помпонами. Такі великодні прикраси створять воістину святкову атмосферу в вашому домі.

5. Листівки з помпонами – один з унікальних варіантів виробів на Великдень. Ви можете зробити такі помпони з ниток своїми руками, або купити вже готові помпони в магазинах для творчості і рукоділля. Зробіть таку листівку на Великдень своїми руками, і ці милі курчата не залишать нікого байдужим.

6. Зайчики на великодніх листівках можуть бути не тільки з ниток, а й з інших матеріалів: паперу, фетру, тканини. Фантазуйте з дитиною і вибирайте, яким на дотик буде зайчик на листівці до Великодня. Не забудьте приробити великоднього зайчику пухнастий хвостик з вати або помпона!

7. Ще один варіант, як зробити пасхальну листівку своїми руками. Роздрукуйте лист з силуетами великодніх кроликів. Або намалюйте їх. Потім приклейте хвостики-помпони до кожного з них.

8. Комбінуйте в листівках до Великодня різні матеріали – з’єднуйте кольоровий папір і, наприклад, мотузку, або тканину і картон. Дитина може також спочатку розфарбувати запропоновані йому шаблони, вирізати їх, а потім вже наклеїти на заготовку для великодньої листівки.

9. Об’ємні 3Д листівки на Великдень робити дуже просто. Вирізаємо кілька (5-6) однакових кружечків, зігніть їх навпіл і склейте половинки між собою.

10. Дуже оригінальна листівка з паперу на Великдень. Як її зробити: вирізаємо з зеленого паперу кілька шарів трави і кілька крашанок. Клеїмо на чистий аркуш по черзі смужка трави, яйця, потім знову смужка трави і знову яйця.


Переглядів: 1002
Дата добавлення: 2020-04-13
Добавив: Robot Home24