Оцінка


Поки що українці часто купують житло, щоб зберегти капітал

Поки влада вирішує, як зробити іпотеку доступнішою, ціни на первинному ринку нерухомості України готуються до серйозного зростання. Про це розповіли експерти, які радять замислитися про придбання житла вже зараз.

Так, за деякими прогнозами, в найближчі 2-3 роки попит на первинному ринку може зрости щонайменше в 1,5 рази.

"Тобто в досяжному для огляду майбутньому при істотному зростанні попиту – з одного боку, і збільшення собівартості будівництва – з іншого, стартові ціни також можуть підскочити, щонайменше, на 10-15%. Тому, звичайно ж, стати власником житла через 2-3 роки буде значно дорожче, ніж зараз", – говорить керівник проекту RUSANIV RESIDENCE Олександр Ізаров.

Директор з маркетингу багатофункціонального ЖК "POLARIS Home & Plaza" Анжеліка Саакян додає, що на сьогоднішній день близько 50% всіх придбаних квартир – це однокімнатні, з яких понад 30% купуються з метою заощадження свого капіталу.

"2020 рік для тих покупців, які вирішать придбати квартиру, перш за все, з інвестиційною метою, буде найвигіднішим. Адже в подальшому з'явиться іпотека, попит збільшиться більш ніж на 30%, природно, стартові ціни також підвищаться: в середньому на 3-7 %", – говорить Саакян.

Переглядів: 252
Дата добавлення: 2020-03-05
Добавив: Robot Home24