Оцінка


Винахідливі розуми сьогодні з пластикових пляшок роблять найрізноманітніші речі. Вони не тільки виявляються корисні в господарстві, а й красиві. Пляшку можна бачити всюди. Сьогодні цей предмет не предначен виключно для промисловості. Умілі руки можуть перетворити цей виріб в різні вироби, якими можуть бути: горщики для квітів, доріжки для саду. Крім цього, з сировини можна виготовити бордюри і парканчики для саду. Ця велика публікація повідає вам про те, як можна виготовити паркан з пластикових пляшок для саду або дачі.

###Загальні відомості

Пластикові пляшки неймовірно популярні. Чому так відбувається? Та все тому, що це виріб має кілька особливостей.

 • Пластикова пляшка вважається безкоштовним матеріалом, який не потрібен людям після вживання напоїв, які туди заливаються.
 • Пляшка відрізняється водостійкістю. При цьому цей матеріал не боїться впливу холодних і гарячих температур.
 • Пляшка з пластика виділяється простотою використання. Вона володіє незначною вагою і еластичністю. Отже те, що її дуже легко різати.
 • Пластикова пляшка має довговічність. Свої особливі властивості вона не втратить протягом 180 років.

Крім переваг, даний матеріал має один недолік. Якщо використовувати механічну силу, то даний матеріал легко ламається. Тому такий паркан може бути тільки декоративним. Хорошим захисним огородженням він не стане.

На замітку! Пластикові пляшки є легким матеріалом. Тому для обважнення використовується земля або пісок, який засипають всередину.

###Якими можуть бути темно-зелені паркани

Отже, використовуючи дані відомості можна буде виготовити надійний паркан з пластикових пляшок для саду. У нашій країні на дачних і садових ділянках можна побачити наступні варіанти парканів, які вироблені з пластикових пляшок. Це можуть бути:

 • Капітальні паркани,
 • Каркасні огорожі,
 • Низькі декоративні парканчики. Звичайно ж, у створенні паркану можуть знадобитися деякі навички. Тому варто озброїтися необхідними відомостями.

###Варіанти створення парканів

З пластикових пляшок існує безліч варіантів створення зборів. У справі можна буде використовувати будь-яку частину пляшки. Це можуть бути: денця, кришки і основна частина пляшки. Ви можете самостійно вибирати ту частину бутлі, з якої буде надалі створений ваш паркан. У цьому випадку варто пам'ятати лише про те, що таким чином можна буде вирішити відразу дві проблеми:

 1. Ви створите красиву огорожу.
 2. Вирішіть проблему з утилізацією пляшок.

Пластикові пляшки підійдуть для створення:

 • На дачі клумб,
 • Зонування або оформлення квітника,
 • Оформлення садової доріжки.

Низький паркан з пластикових пляшок, вийде зробити з денця пляшки. Ця частина предмета схожа на квітку. А ще гарніше буде це все виглядатиме, якщо цю частину розфарбувати фарбами. Використовувати таку споруду можна для огорожі клумби.

На замітку! Щоб фарба не вигоріла, потрібно фарбувати пляшки зсередини, а не зовні.

Сконструювати низький паркан з пляшок просто. Пластикову пляшку спочатку обрізають і фарбують зсередини. Після чого елементи вкопують у глиб грунту. При цьому висота елементів повинна бути однаковою. Також варто заздалегідь прокреслити лінії розмітки за якими будуть вкопують пляшки.

###Каркасні паркани

Дані споруди виглядають теж вельми цікаво. Але щоб зробити подібні конструкції потрібно з дроту змайструвати каркас, а також встановити опори. Підійде для цього випадку сітка-рабиця. Потім під розмір осередку просто підбираються балони. Після чого, потрібно рівно вставити пляшки в сітку, орієнтуюся за кольором. Це потрібно для створення малюнка або орнаменту. Варто відзначити те, що ця споруда виглядає дуже яскраво. Тому будь-яку ділянку стане ще цікавіше.

###Метровий паркан з пластикових пляшок

Тут ми говоримо про те, як зробити паркан з пластикових пляшок. З даних елементів при деякому старанності можуть вийде масштабні конструкції. Але перш ніж, зробити дану огорожу потрібно зібрати необхідну кількість сировини. На один штахетник потрібно по 5 штук пляшок. Пляшки повинні бути обов'язково чистими і не мати етикеток.

Якщо для паркану буде використано по 5 пляшок, то у чотирьох пляшок обрізається дно. Після чого на цілу пластикову пляшку потрібно надіти все 4 обрізані пляшки. Далі, проробляється отвір посередині від верху до низу. При цьому діаметр отвору повинен підходити діаметру дроту, яка буде туди вставлена.

Всі прольоти для вашого огорожі в необхідній кількості збирають на дротяний каркас. Далі, використовуючи зварювання прольоти приварюються до опор, які були встановлені. Якщо немає зварювання, то прольоти можна прикрутити за допомогою дроту. Каркас можна зробити з дерева. Далі, до нього шурупами прикручуються кришки, а вже після в ці кришки ввинчивают пластикові пляшки.

###Використовуємо пляшки для візуального зонування ділянки

Для зонування териіторії на дачі застосовують низькі бордюри. Якщо будуть використовуватися для цієї мети пластикові пляшки, то їх в грунт вкопують наполовину. Нижня частина при цьому повинна залишитися на поверхні. Але перед тим, як вкопувати пляшки їх засипають піском.

На замітку! Щоб ваш бордюрчик вийшов особливим, потрібно як заповнювач використовувати не тільки пісок, але і красиві камені або бите скло

###Забір-стелаж

Мати декоративний паркан з пластикових пляшок на дачі неймовірно красиво. І вище ми запропонували вам кілька конструкцій. Далі, варто розглянути більш надійну конструкцію. Паркан-стелаж є, як раз, таким спорудженням. Перед тим, як встановлювати на нього пляшки - потрібно зробити з поперечниймі рейками-стелажами опори. Самі пляшки повинні бути заповнені піском для обважнення. А рейки змащуються перед установкою пляшок будівельним клеєм.

Отже, прочитавши цю статтю можна зрозуміти те, що з пластикових пляшок вкрай просто виготовити паркан для дачного або садового ділянки. Не викидайте даний матеріал. Пам'ятайте що він може стати в нагоді для створення найрізноманітніших виробів.


Переглядів: 273
Дата добавлення: 2019-07-01
Добавив: Robot Home24