Оцінка


Якщо ви шукаєте для себе або для своїх дітей квартиру чи будинок, ви, напевно, замислювалися над такими питаннями: де саме має бути розташовано житло, з чого воно збудоване? Чи є можливість гнучкого розтермінування під 0%?

Які можливості дає планування для втілення ваших дизайнерських фантазій, та наскільки житло буде зручним всім членам вашої сім’ї?

Чому зростає попит на заміське житло?

У зв'язку з загостренням екологічних проблем, попит на будинки, розташовані в природньому середовищі поблизу парків або лісів, зараз зростає у всьому світі, це ми вже можемо побачити на прикладі європейських країн.

В Україні також за останні роки поступово зростає попит на заміське житло. Наприклад, в 2019 році кількість котеджних містечок збільшилась на 12%, в порівнянні з 2018 роком, в якому зафіксовано зростання на рівні 5% від 2017 року. Вартість заміського житла котеджного типу тільки під Києвом протягом 2019 року зросла на 2,5%. З початку 2020 року, попит на заміське житло зріс на 5% відносно минулого року за той самий період.

Ця тенденція буде з часом тільки зростати, бо житло в місті, крім розвиненої інфраструктури навколо будинків, не буде мати суттєвих переваг над заміським житлом. Давайте розбиратися, чому так.

Чому все більше українців останнім часом більше купують житло в передмісті?

Люди, цінуючи своє здоров’я, комфорт та безпеку, все частіше віддають перевагу заміським будинкам та квартирам. Вибір покупців падає насамперед на проєкти, які розташовані в екологічних місцях, та в межах швидкого та зручного доїзду до міста. Від місця розташування житла залежить безпосередньо якість життя, а це, в першу чергу, здоров’я.

Основними перевагами заміського житла є:

Суттєво краща екологія в порівнянні з загазованістю в місті – прямий вплив на здоров’я (як повітря, так і якість питної води); Безпека для ваших дітей та інших членів сім’ї – закрита територія та охорона 24/7; Менша кінцева вартість житла в порівнянні з міськими квартирами, які при меншій площі значно дорожчі.
Переглядів: 160
Дата добавлення: 2020-07-08
Добавив: Robot Home24