Оцінка


Купівля квартири в Україні - це як, і раніше, велика розкіш. Більшість українців живуть в умовах обмеженого простору.

В Україні на одну людину припадає 24 метри житла, а близько 90% людей не можуть купити собі квартиру через її високу вартість. Такою інформацією поділилася заступник міністра розвитку громад Валентина Москаленко, виступаючи на форумі "Іпотека – інструмент швидкого розвитку економіки".

"В Україні на одну людину припадає 24 метри житла. При цьому критерій – 30 квадратних метрів", – сказала Москаленко.

За її словами, близько 90% людей не можуть купити собі житло через його високу вартість.

Москаленко назвала розвиток іпотечного кредитування в Україні важливим пріоритетом для розвитку економіки і заявила про готовність влади сприяти цьому процесу.

Влада вирішує, як зробити іпотеку доступнішою, ціни на первинному ринку нерухомості України готуються до серйозного зростання. За прогнозами, в найближчі 2-3 роки попит на первинному ринку може зрости щонайменше в 1,5 раза.

Також ми розповідали, чому в Україні з'являються довгобуди і інші будинки, які так і не введені в експлуатацію. Причини цього сумного явища різні – починаючи від нестачі грошей і закінчуючи проблемами з документами.

Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що ставки за іпотекою цього року впадуть майже вдвічі. У зниженні ставок зацікавлені і банки, і клієнти, і держава.

 

Переглядів: 218
Дата добавлення: 2020-03-05
Добавив: Robot Home24