Види рушникосушарок:

Водяна рушникосушарка.

Це традиційний варіант, який можна часто побачити в старих багатоквартирних будинках. Пристрій підключається до загального водопроводу або системи опалення. Інтенсивність нагріву визначається температурою води, яку подають централізовано. Тобто, взимку сушарка для рушників може бути досить гарячою, а ось влітку – холоднішою. До речі, в теплу пору гарячу воду можуть і зовсім відключити в цілях профілактики.

Електрична рушникосушарка.

Такий прилад підключається до електромережі в будь-яку розетку, що дуже зручно. Тут немає прив'язки до місця розташування, а також температури/наявності гарячої води в будинку. До речі, існує ще і універсальний варіант – комбінована рушникосушарка. Конструкцією передбачені контур для гарячої води, якщо вона надходить, і електронагрівач, який активізується при її відсутності. Таким чином, пристрій може працювати цілий рік, але його вартість дуже висока. Переваги та недоліки водяних моделей. Переваги: економічність за рахунок відсутності споживання електроенергії; нижчі за вартістю. Недоліки: робота повністю залежить від централізованої подачі гарячої води або системи опалення; встановити прилад можна тільки там, де знаходиться труба водопостачання, тобто біля стояка; необхідний регулярний догляд через відкладення солей, накипу; схильність до корозії.

Переваги і недоліки електричних моделей.

Переваги: не залежать від гарячої води; можна розмістити на будь-якій стіні біля розетки.

Недоліки: збільшують оплату рахунків за електроенергію; вимагають підвищених заходів безпеки при експлуатації і установці, оскільки це електроприлад, який знаходиться у вологому приміщенні. Як бачите, у кожного виду є свої плюси і мінуси, тому що важливіше і краще – вирішувати Вам. Все залежить від Ваших потреб і пріоритетів. Види рушникосушарок за формою Змійовики.Традиційний варіант, який представляє собою гнуту трубку. Рушникосушарки-змійовики ще називають класичними і М-подібними. Вони доступні за ціною і неймовірно легкі в установці. Але все ж багато хто вважає, що такий дизайн вже застарів. Драбинкою. Неймовірно зручні в експлуатації і при цьому часто мають більшу площу обігріву через велику кількість перекладин. Дизайнерські. Найкрасивіший і одночасно найдорожчий варіант. Деякі дизайнерські рушникосушарки виглядають так, як ніби це якийсь арт об'єкт, а не сантехнічний прилад. Як обрати електричну сушарку для рушників? Сьогодні на ринку сантехніки існує безліч гідних моделей, серед яких легко загубитися.

 

Давайте розглянемо основні пункти, на які варто звернути увагу при виборі електричної рушникосушарки:

1. Матеріал виготовлення. Зазвичай, це нержавіюча сталь, але може траплятися й просто сталь, що значно дешевше. Крім того, набирають популярності екземпляри зі скляними вставками, які виконують виключно декоративну роль.

2. Наявність регулятора температури. Це дуже важлива характеристика, адже в цілях економії для вологого рушника для обличчя не варто включати прилад на повну потужність, а ось для мокрого банного – необхідно. Крім того, регулювання температури залежить і від кількості текстилю, який потрібно просушити.

3. Наявність полиці. Маються на увазі додаткові секції, які звисають над основними і трохи виступають вперед. Це відмінне місце для сушіння маленьких рушників, шкарпеток та навіть нижньої білизни.

4. Розташування вимикача – лівосторонній або правосторонній. Це дуже важливий пункт, який залежить від розташування розетки, до якої Ви хочете підключати пристрій.

5. Стаціонарна або поворотна конструкція. Вибирайте, виходячи з власної зручності. Поворотна рушникосушарка зручна, якщо потрібно помити стіну за нею або ж розвісити велику кількість текстилю.

6. Вид рушникосушарки: класичний, змійовик, драбинка або ж дизайнерський. Розгляньте всі варіанти, щоб точно розуміти, який з них ідеально впишеться в інтер'єр ванної кімнати.

7. Розміри приладу, що особливо важливо, якщо Ви плануєте його розміщувати в якійсь ніші.

8. Додаткові функції і можливості. Наявність таймера гарантує автоматичне відключення при нагріванні до певної температури. Також на ринку представлені моделі з термометром і навіть енергонезалежні екземпляри.

9. Споживана потужність. Зазвичай оптимальна потужність розраховується за формулою 50 Вт на 1 м³ приміщення.

 

Як обрати водяну сушарку для рушників?

Багато критеріїв вибору водяного пристрою ідентичні з тими, що ми вже називали раніше, наприклад, наявність полиці і розміри. Але для цього типу існують свої особливості, на які обов'язково варто звертати увагу перед покупкою:

1. Матеріал – латунь, звичайна або нержавіюча сталь. Вибирати виріб зі звичайної сталі можна тільки в тому випадку, якщо Ви сильно економите. Латунь набагато краща, адже вона добре протистоїть корозії, але все ж не така міцна як нержавіюча сталь. Експерти радять вибирати вироби з нержавіючої сталі. Вони найбільш надійні і безпечні під час експлуатації.

2. Бокове або нижнє підключення – Ваш вибір повністю залежить від розташування труби гарячого водопостачання у ванній.

3. Діаметр підключення в дюймах.

4. Серед водяних моделей існують не тільки вертикальні і горизонтальні, а ще й кутові рушникосушарки. Компактні і вдало виглядають в будь-якому інтер'єрі.

5. Що стосується конструкції, то крім класичних, змійовиків, драбинок і дизайнерських представлені ще М-подібні (принцип змійовика) і особливо компактні моделі. Нюанси підключення різних видів рушникосушарок. Електрична рушникосушарка підключається дуже просто, але тут є свої нюанси. Наприклад, її потрібно приєднувати тільки до такої розетки, яка призначена для приміщень з підвищеною вологістю. Проводка повинна бути ізольована і надійно схована. Також подбайте про заземлення. Все це неймовірно важливо для безпеки. Водяна рушникосушарка підключається до водяних патрубків знизу або збоку. Деякі експерти стверджують, що другий варіант краще, оскільки характеризується більш низькими енерговтратами і не схильний до гідроударів. Але тип підключення все-таки більшою мірою залежить від розведення.

Рушникосушарка у ванну кімнату – це не розкіш, а необхідність. Вона не тільки ідеально справляється зі своєю основною функцією, а ще й впливає на загальну атмосферу в приміщенні. Найчастіше в санвузлі відсутнє опалення, а значить, він потребує додаткових джерелах тепла. Водяні і електричні моделі сушать рушники і одночасно нагрівають повітря в кімнаті, тим самим впливаючи на мікроклімат і роблячи Ваше перебування у ванній максимально комфортним.


Переглядів: 267
Дата добавлення: 2019-10-28
Добавив: Robot Home24