Оцінка


Рослини в офісі можуть здатися дуже тривіальною або звичайною деталлю багатьом з нас. Проте потрібно додати зелень на робоче місце кожного співробітника. Чому?

Дослідження, проведене новим Технологічним Університетом в Сіднеї (Австралія), показало, що рослини зменшують стрес і негативні емоції в цілому від 30 до 60%. У той же час працівники в офісах без рослин схильні до напрузі на 20 - 40% більше.

Як рослини можуть поліпшити місце роботи в офісі?

Деякі мікрокомпоненти майже напевно «населяють» кожен офіс. Крім того, їх концентрація може виявитися вище, ніж зовні. Серед них, як правило, викиди з пластмас і синтетичної меблів і устаткування, CO2 в результаті дихання і т.д. Всі ці компоненти забруднюють повітря і роблять його більш важким для вдихання.

А ось чисте повітря від квітів і іншої зелені позитивно впливає на діяльність серця і мозку, отже, збільшує загальну продуктивність .

Переваги зелені в офісі

  • підвищення продуктивності

Робота серця і мозку поліпшуються в основному тому, що рослини зменшують кількість двоокису вуглецю в повітрі, а це робить його легше для дихання. Таким чином, стимулюється ясне і швидке мислення. Співробітники роблять менше помилок і працюють швидше.

  • менше прогулів і хвороб

З рослинами в офісі співробітники мають менше шансів пропустити роботу (що підвищує продуктивність і знижує витрати). Крім того, вони, як правило, беруть менше лікарняних.

  • хороша довкілля

Зелень в офісі створює екологічний природний фон. Різні рослини на робочих місцях є тим, що більшість співробітників хотіли б бачити. Також добре розташувати зелень в офісах, куди запрошуються клієнти.

  • очищення повітря

Рослини знижують кількість пилу, бактерій і токсинів. Залежно від кількості зелені пил може зменшитися на 50%. Крім того, можуть бути зменшені витрати на кондиціонери. У будь-якому випадку добре розташувати рослини разом з кондиціонерами, так як останнім зробить повітря сухим, в той час як перше додасть трохи вологості.

  • здоровий вигляд

Сухість шкіри людини зменшується на 20% з рослинами навколо. Отже, хороший і здоровий зовнішній вигляд може підтримуватися, навіть якщо працівник не працює в офісі протягом всього дня.

  • менше шуму

Рослини мають здатність поглинати звуки як в офісі, так і зовні. Насправді вони можуть зменшити шум всередині на цілих 5 децибел.

Які рослини найкраще підходять для офісу?

Є велика різноманітність рослин, які можна розмістити в вашому офісі. Найбільш популярними є алое, кактуси, плющі, лілії, фіалки і т.д. Кожен може вибрати своє.

Зелень в офісі стоїть дуже дешево, але це не менш ефективний спосіб підвищити продуктивність співробітників вже в досить короткий період. Дослідження, яке згадувалося спочатку, завершить:

«... Тільки одна рослина на співробітника може забезпечити велике піднесення духу і тим самим сприяти благополуччю і продуктивності.»


Переглядів: 252
Дата добавлення: 2019-05-20
Добавив: Vitaliy HOME