Оцінка


Останнім часом для оформлення стін використовують нестандартні рішення, які дозволяють підкреслити смак господаря квартири і оригінальність дизайнерської ідеї. Рідкі шпалери - новий матеріал для обробки поверхонь. Їх можна купити в готовому варіанті або зробити з паперу. Дізнайтеся особливості рідких шпалер і про те, як виготовити суміш своїми руками .

###Що таке рідкі шпалери

Сьогодні все більша увага приділяється натуральності та екологічності матеріалів. Саме тому прийшла нова ідея для обробки поверхонь за допомогою рідких шпалер. В основу суміші входять натуральні бавовняні, целюлозні або шовкові нитки. Завдяки цьому готова поверхня «дихає» і не виділяє токсичні речовини.

До складу суміші для рідких шпалер також входить клей, який після розчинення у воді дозволяє склеювати дрібні частинки і утримувати їх на вертикальній поверхні. Застосовують рідкі шпалери для обробки усередині приміщень. Ви можете комбінувати різні варіанти, щоб створити малюнок.

###Як зробити рідкі шпалери

Сучасні умільці навчилися виготовляти склад для рідких шпалер з туалетного паперу або старих газет. Спеціальні барвники-кольори дозволяють домогтися різної кольорової гами.

  • Наріжте дрібно папір.
  • Налийте теплу воду в ємність з папером з розрахунку 5 частин води на 1 частину паперу.
  • Залиште розмокати суміш.
  • Збийте папір будівельним сміттям.
  • Додайте в суміш гіпс або пва.
  • Внесіть колір і перемішайте будівельним міксером.

Якщо розчин виходить сильно сухим, додайте трохи рідини. Рідкі розчини доведеться відстоювати, поки не випарується вода.

Куплені суміші для рідких шпалер розводять згідно з інструкцією і наносяться на стіни або стелю. Використовуйте зручний шпатель, щоб ремонт вийшов акуратним.

Багатьох хвилює питання: як видалити рідкі шпалери? Для того щоб видалити рідкі шпалери з поверхні стін, потрібно взяти пульверизатор, наповнити його водою, намочити поверхню, яку потрібно видалити і акуратно знімати шпателем. Шпалери складіть в окремий посуд, а потім їх доведеться викинути. Часткове видалення шпалер знадобиться в разі, якщо ви міняєте проводку в квартирі. Потім потрібно буде приготувати новий розчин і нанести його на поверхню стіни.


Переглядів: 242
Дата добавлення: 2019-07-02
Добавив: Robot Home24