Оцінка


Кухня, це місце, де збирається сім'я, тому багато хто проводить в ній досить багато часу. Це дане приміщення, повинно бути оптимально затишним і красивим. На будь-якій кухні за наявності не прихованих труб на стінах, а в особливості газових, створюється відчуття, що навіть при ідеальному ремонті, неможливо повністю облагородити і зробити її досконалою. Але при бажанні, можна постаратися сховати газову трубу на кухні і зробити її непомітною. Уявити, як це можна зробити ви можете по фото.

Способи, як приховати трубу на кухні

При проході труби під самою стелею, її можна приховати меблями. Навісні шафи повністю замаскують йде під стелею трубу. Щоб максимально злилася з меблями, її фарбують в тон шаф.

Якщо потрібно повністю приховати труби, можна замовити шафи більшого розміру, які монтуються під стелю. Труба в цьому випадку ховається в пустотах. Доступ до неї буде можливий всередині шаф. Меблі при цьому повинна бути підігнана під трубу і виміряна до міліметрів.

Можна спорудити гіпсокартонний короб, який споруджується з каркаса, вологостійких листів і шурупів. Потім, його можна пофарбувати або обробити плиткою, шпалерами. Для доступу, потрібно робити спеціальні віконця для перегляду і ремонту труб.Для вентиляції вставляються решітки з ротанга, дерева або пластифікатора під гіпс.

Якщо труба йде вертикально по відношенню до стільниці, можна в тому ж кольорі та з такого ж матеріалу спорудити фартух. Він кріпиться на металевий каркас. З боків залишаються отвори, які дозволяють вільно користуватися кранами для перекриття газу при необхідності. Якщо труба йде в горизонтальному напрямку від стільниці, то над самою трубою робиться рейлінгові система. Вона візуально приховує майже всю трубу. Лотки для мелочовки і спецій, прихватки, кухонне начиння і рушники приховають трубу за собою. Навіть при залишилися незакритих місцях, банки і яскраві рушники відвернуть своїм виглядом від труби.

Простіше і дешевше пофарбувати трубу в той же колір, що і навколишня поверхня. Цей спосіб найшвидший і безпечний в експлуатації. Рішень маскування труб може бути безліч і кожна людина підбирає свій варіант, який підходить по стилю і відповідає смаку господарів. Знаючи, як приховати газову трубу на кухні своїми руками , ви зможете створити затишну обстановку, не гірше, ніж на фото глянцевих журналів.


Переглядів: 230
Дата добавлення: 2019-05-29
Добавив: Vitaliy HOME