В очікуванні первістка у багатьох батьків голова йде обертом - стільки нових проблем виникає щодня, і кінця цьому не видно. У такій ситуації питання дизайну інтер'єру дитячої стає майже віддушиною: на перший погляд, воно не таке серйозне і пов'язане з приємними клопотами. Однак є маса нюансів, які вам все-таки доведеться враховувати. Цією статтею ми спробуємо пояснити, як стильні дитячі кімнати в вашому домі можуть бути ще й безпечними.

Безпечні меблі для дитячих

 

З урахуванням того, що немовлята більшу частину часу проводять уві сні, зручне ліжечко - це основа основ. У той час як стильні дитячі кімнати без жодних сумнівів потребують симпатичного якірного елементу дизайну, не забувайте і про практичну сторону питання. Ось найважливіший момент: виберіть меблі, які прослужать довго, тобто інвестуйте в якісний продукт, який не містить тендітних елементів на зразок порожніх рейок і який може бути з легкістю переобладнаний в ліжко побільше. Запам'ятайте: вам потрібні меблі, які будуть рости разом з вашим чадом!

 

 

По-друге, уникайте предметів з декоративними вирізами або елементами, які можуть потенційно загрожувати безпеці дитини. Як приклад пропонуємо все ті ж рейки, розташовані таким чином, що між ними може поміститися голова. Це таїть в собі загрозу удушення. Крім того, переконайтеся в тому, що ліжечко міцно стоїть на ніжках і не рухається. Так, і ось ще що важливо: ніколи не ставте ліжечко або дитячий манеж поруч з вікном, навіть якщо того вимагатиме розташування меблів в інтер'єрі. На жаль, часом подібна недалекоглядність може закінчитися трагедією.

 

Безпечний текстиль для дитячих 

 

Ми знаємо, якими красивими можуть бути штори з каскадами звисаючих кистей і шнурів, але, мабуть, сучасні стильні дитячі кімнати зможуть обійтися і без них. Адже навіть такий нешкідливий елемент декору може становити небезпеку випадкового удушення.

 

Що до підлогового покриття, виберіть м'який килим, не забуваючи про те, що незабаром він стане головним ігровим майданчиком. З точки зору практичності шерсть володіє хорошою репутацією - легко очищується і має міцну структуру - але не забувайте і про особливості дитячого організму, який може "не прийняти" цей матеріал.

 

Освітлення і електрика для дитячої

 

Не зайвим буде нагадати про те, що всі електричні розетки повинні бути забезпечені спеціальним захистом від дитячих пальців, а стан проводів електричних приладів - перевірено на предмет зношеності і пошкоджень. Крім того, в якому б віці не перебувала дитина, дроти повинні знаходитися поза досяжністю її допитливості і на віддаленні від будь-яких джерел тепла.

 

 

З приводу освітлення: як би егоїстично це не звучало, подумайте в першу чергу про себе. Коли вам доведеться заколисувати малюка о третій годині ночі, сидячи в кріслі-гойдалці, вам дуже придасться джерело м'якого, неяскравого світла, яке заспокоїть вас обох і дасть заснути.


Переглядів: 245
Дата добавлення: 2020-03-11
Добавив: Robot Home24