Оцінка


З кожним роком люди все більше прагнуть наблизитись до природи, до облаштування чистого та екологічного середовища у стінах власного будинку. Сьогодні вирішити це питання можуть не лише живі квіти, каміння та дерева в інтер'єрі. Зробити житло екологічним тепер можна за допомогою оздоблення стін. В основі цього методу лежить використання натуральних матеріалів. Ви повинні розуміти, що вони коштують на порядок дорожче мас-маркетовських, однак й користі від них в рази більше. Сьогодні ми більш детально торкнемося цієї трендової та важливої для багатьох теми.

1. Оживляємо стіни

Зараз модно озеленювати не просто куточки квартири чи будинку, але й стіни в цілому. Облаштування такого задоволення припускає створення конструкції, що складається з аналогу ґрунту, системи поливу та підтримки вологи і температури. Такі фітоконструкції - ідеальне доповнення будь-якого інтер'єра. У них можна посадити не лише декоративні квіти, але й рослини, які продукують кисень. Чудовий еко-підхід, чи не так?

2. Екологічні шпалери

Сьогодні ринок переповнений різноманітними пропозиціями шпалер із зовсім різних матеріалів, однак якщо Ви переслідуєте мету створення чистого середовища в будинку, зверніть увагу на покриття, зроблене з:

  • листя дерев;

  • бамбуку;

  • троснику;

  • папірусу;

  • волокон маранти;

  • льону, шовку та велюру.

3. Хвала деревині!

Це найдорожчий та якісний матеріал, який ще здавна використовують для оздоблення стін. Дерев'яні панелі з об'ємним малюнком та рел'єфом здатні реалізувати будь-яку задумку. Такі екологічні елементи будуть чудово виглядати у класичних та сучасний інтер'єрах. Їх можна використовувати в якості акцентного елементу певної зони кімнати.

4. Друге життя мозаїки

Суперсучасний та екологічний матеріал - мозаїка з кокосового горіху. Серед її переваг - довговічність, міцність, стійкість як до високої температури, так і до вологи. Виготовляється вона з кокосової шкаралупи, яку від початку й до кінця перетворюють у малесеньку плиточку вручну. Окрім цього, щоб отримати справжній мозаїчний квадратик, відшліфовані шматочки шкаралупи склеюють природною смолою - екологія від початку й до кінця.

5. Кам'яні елементи

Сьогодні камінь і його похідні використовують на широкому спектрі поверхонь. Його красу підкреслюють декоративною підсвіткою. Каміння вигідне тим, що не стирається, не вигорає та є зносостійким матеріалом.

Переглядів: 543
Дата добавлення: 2019-02-26
Добавив: Vitaliy HOME