Оцінка


Кожному з нас доводилося стикатися з ремонтом. Хтось виступає в ролі «вдячного слухача» сусідської дрелі, а хтось сам той докучливий сусід. Нещодавно і мені довелося побувати в ролі останнього. З особистого досвіду можу сказати, що перший ремонт - подія дуже важлива і хвилююча. Це величезна відповідальність і, можна навіть сказати, перехід на новий рівень дорослого життя.

Неможливо уникнути помилок, займаючись справою, в якій недостатньо обізнаний. І хоча мені здавалося, що я знаю не менш будь-якого майстра, адже перечитав безліч порад на різних сайтах, деякі помилки я все ж зробив. Однією з таких було рішення не закривати зазор між стіною і ванною відразу, внаслідок чого мені довелося починати другий ремонт вже через два роки після переїзду в нову квартиру.

«Нескінченний ремонт» може здорово вдарити по гаманцю навіть самої заможної людини. Щоб зберегти кошти і нерви наших читачів, ділимось одним з найважливіших нюансів в ремонті ванної кімнати, а саме: дієвими способами закриття зазору між ванною і стіною.

Зазор між ванною і стіною

Важливо забезпечити підвищену герметичність на всіх стиках поверхонь в санвузлі, щоб вода не проникала крізь зазори. Зазори на стиках у ванній призводять до підвищеної вологості повітря, хронічної вогкості в приміщенні і, як результат, розмноженню цвілі.

Цвіль має властивість дуже швидко поширюватися, так що якщо вже вона завелася у ванній, то незабаром напевно вразить все приміщення. Це шкодить здоров'ю будь-якої людини, але особливо цвіль в квартирі небезпечна для дітей, алергіків і людей похилого віку, у яких імунітет ослаблений більшою мірою.

ЗАСОБИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

1. Бордюрна стрічка для ванної

  • це найдоступніший засіб для боротьби з невеликими проміжками. Фахівці рекомендують її використовувати в тому випадку, якщо потрібно закрити зазори на 1-2 роки. Відмінне рішення для тих, хто знімає житло, але більш довгостроковій гідроізоляції цей засіб не передбачає, так що слід звернути увагу на наступні варіанти.

2. Санітарний силіконовий герметик.

Даний засіб теж підходить для самих вузьких щілин. Воно забезпечить більш надійну і стійку герметичність, проте зусиль і часу на його використання теж потрібно витратити вдвічі більше. Вибираючи такий засіб, пам'ятай, що при його висиханні виділяється оцитова кислота, що володіє досить неприємним запахом, так що після використання герметика приміщення необхідно гарненько провітрити.

3. Вологостійка монтажна піна

  • це одне з найбільш простих засобів закладення швів. Необхідно лише очистити і висушити поверхню, потім нанести піну з балона в щілину між ванною і стіною. Матеріал розшириться і заповнить все наявний простір. Після чого піні необхідно дати гарненько висохнути.

4. Цементний розчин.

При закритті великих зазорів це засіб, мабуть, найдієвіший з усіх. Шов, закритий таким засобом, виглядає досить неакуратно, так що деякі рекомендують наклеїти поверх бордюрную стрічку або керамічну плитку.

5. Керамічний бордюр

  • ось самий естетичний варіант. Такий бордюр встановлюють на спеціальний плитковий клей. Часу і сил доведеться докласти набагато більше, ніж в попередніх випадках, зате результат перевершить всі очікування!

ПОРАДИ:

  1. Необхідно ретельно очистити всі оброблювані поверхні.
  2. Стіну і ванну перед нанесенням важливо знежирити і висушити після очищення.
  3. Хімічні компоненти, що використовуються для герметизації, можуть бути шкідливі для здоров'я, тому обов'язково використовуй побутової респіратор, а по завершенні робіт обов'язково провітрити приміщення.
  4. Будь-який матеріал, який використовується для закладення шва, включаючи герметик і цементний розчин, не повинен у великих кількостях капати або падати в зазор. Оптимальне проникнення складу за край ванни - не більше 1 см.
  5. Простеж за тим, щоб не було пропусків при нанесенні розчину або силікону, інакше порушиться герметичність шва

Переглядів: 237
Дата добавлення: 2019-07-30
Добавив: Robot Home24