Оцінка


На наш настрій впливає багато чинників: люди, погода, самопочуття, одяг і, звичайно ж, інтер'єр. Адже більшу частину свого життя ми проводимо в чотирьох стінах! Квартира-офіс-квартира, закладу вечорами, дача на вихідних ... Всі ці інтер'єри задають наш настрій! Як саме це працює - розповідає дизайнер Home24

Як оформлення інтер'єру формує наш настрій

Не можна заперечувати вплив кольору в інтер'єрі на настрій людини. Адже буває таке, що з незрозумілих причин вам некомфортно в гостях? Або навпаки, так добре на своїй кухні, що хоч тягни сюди ліжко!

Вся справа в настрої. Адже кожен стиль інтер'єру має свій заряд (характер).

Тому перед тим, як вибирати лофт або прованс, добре подумайте - а яке саме настрій ви хочете створити в своєму будинку?

Наведу два наочних прикладу, як конкретний стиль інтер'єру може задати тон настрою його господаря.

Спокій і умиротворення: інтер'єр в морському стилі

Уявімо, що ваше життя поза домом до того божевільна (постійні дзвінки, зустрічі, поспіх!), Що після роботи ви потребуєте атмосфре легкості, неспішності і комфорту.

Тоді раджу віддати перевагу морському стилю інтер'єру. Виражається він не тільки в тематичних аксесуарах і декорі.

Палітра блакитних відтінків в поєднанні з ніжною пастеллю (беж, персиковий, кава з молоком і т.д.), натуральні матеріали (дерево, камінь, текстиль з бавовни і шерсті), достаток природного освітлення. Все це створює невимушене настрій маленьких портових міст.

Смачні напої, автоматна випічка, багато сонця і широкі усмішки вусатих рибалок... Південний стиль інтер'єру - це легкий настрій. У такому будинку відпочинок набагато ефективніше, а сон в рази міцніше.

Драйв і енергія: лофт - для бадьорості духу

І ситуація навпаки. Якщо ваша робота пов'язана з щоденною рутиною, а офіс занурений в бляклі відтінки, вам вкрай необхідно зануритися в драйв великого міста.

Для інтер'єру свого будинку вибирайте грубі стилі лофт або урбан. Вони кому завгодно зададуть струс, змусивши ваше серце битися в такт звукам міста, яке ніколи не спить!

У такому інтер'єрі у вас вийде виплеснути енергію.

Колір вирішує: основи психології квітів

Схожа історія з квітами і відтінками. Особливий настрій можна створити, використовуючи ту чи іншу поєднання кольорів в інтер'єрі, наприклад поєднуючи пастельні кольори в інтер'єрі .

Розглянемо три кольори, які, незважаючи на свою яскравість і насиченість, вважаються найбільш сприятливими для життя з ними під одним дахом.

Жовтий для підзарядки

Жовтий заповнює втрачену енергію і провокує мозкову активність. По суті він діє як акумулятор, заряджаючи організм.

Люди творчих професій (журналісти, художники) інтуїтивно віддають перевагу саме жовтому.

Цей колір найкраще розвиває творчі здібності. Безумовно, у всьому потрібно знати міру. Цілком достатньо буде використовувати лише кольорові акценти.

Помаранчевий для позитиву

Помаранчева колірна палітра для інтер'єру краще будь-яких таблеток від стресу.

Вона сприяє виробленню гормону щастя, що дозволяє зняти втому і дратівливість. Одним словом, помаранчевий інтер'єр - запорука гарного настрою.

Зелений для заспокоєння

Якщо ви хочете позбутися від тривожності і хвилювань (класичний симптом всіх міських жителів!), Основним кольором для інтер'єру вибирайте зелений.

Зелений - колір свіжості, він тримає організм в тонусі краще будь-якого енергетичного коктейлю.

Але не перестарайтеся! Достаток зеленого робить сильний розслаблюючу дію. І замість очікуваної свіжості і бадьорості можна отримати сонливий настрій.

Більше вільного простору

Чим більше «повітря» буде в приміщенні, тим більшу внутрішню свободу ви будете відчувати.

Достаток меблів і аксесуарів впливає на підсвідомість, не дозволяючи мозку відпочити. У такому інтер'єрі відчуваєш напругу.

Навіть в такому «нагромадженому» стилі, як французький кантрі, все продумано. Це «розумне» нагромадження.

Якщо вам складно розібратися в премудростях правильного нагромадження - намагайтеся мінімізувати кількість аксесуарів і декору.

Золоте правило інтер'єру для настрою

А взагалі головне правило - прислухайтеся до себе. Якщо всім помаранчевий настрій піднімає, а вас приводить в невимовне роздратування, то цей колір не для вас.

Чорний вважається похмурим, депресивним кольором, а вам в ньому комфортно? Слухайте себе і робіть тільки так, як подобається вам.


Переглядів: 326
Дата добавлення: 2019-05-10
Добавив: Vitaliy HOME