Оцінка


Сьогодні великою популярністю стали користуватись квартири-студії. При цьому будівельні компанії все частіше стали пропонувати квартири без внутрішніх перегородок, що дозволяє власникам експериментувати з вмістом свого житла

Квартира-студія представляє собою єдиний простір кухні і вітальні, що дозволяє збільшити візуально площу однокімнатної квартири і створити зручне і комфортне проживання.

Квартира без перегородки між вітальнею і кухнею виглядає просторіше, а при розстановці меблів можна використовувати велику площу. Вона дозволяє здійснити будь-які дизайнерські задуми, про які можна дізнатися на інтер'єрних виставках.

 

Крім цього, квартира-студія є ідеальним варіантом для тих, хто любить у своєму будинку влаштовувати вечірки. Для сімей, у яких є маленькі діти, квартира-студія дозволить не залишити без уваги дитину навіть під час приготування їжі. А крім цього планування допоможе поєднати кухню, майстерню або куточок для творчості

 

Як і будь-який вид планування, квартира-студія має свої недоліки. Таке планування можна зробити тільки в цегляному будинку. Якщо будинок був спочатку панельний, знести зайві перегородки неможливо. Крім цього, щоб здійснити подібне перепланування в цегляному будинку потрібно отримати дозвіл з ЖЕКу, а це вдається не всім.

 

Запахи їжі в такій квартирі будуть поширюватися по всій площі, а щоб цьому запобігти, необхідно заздалегідь створити оптимальну витяжку. Якщо одна людина захоче відпочити, інші неминуче будуть йому заважати. Через відсутність перегородки між кухнею і кімнатою, кухонні бруд і жир можуть осідати на м'яких меблях, комп'ютері, телевізорі та інших предметах інтер'єру, а тому власникам доведеться частіше прибирати квартиру.

 

Про самоту в квартирі-студії доведеться забути. З одного боку це добре, але якщо врахувати, що іноді хочеться і побути наодинці з собою, в такій квартирі це стане справжньою проблемою, якщо тільки в ній не живе одна людина.

 

Наявність недоліків в квартирі-студії не говорить про те, що цей варіант є найгіршим з усіх можливих перепланувань. Якщо грамотно підійти до справи, з однокімнатної квартири можна зробити затишну студію, яка допоможе не тільки візуально розширити простір, але і дозволить приємно провести час вдома

Переглядів: 235
Дата добавлення: 2020-03-04
Добавив: Robot Home24