Оцінка


1. Непродумане планування

Це головна проблема, через яку в подальшому виникають різноманітні незручності. У ванній будь-яких розмірних параметрів неприпустимий недолік у вигляді неправильно спланованого простору. Щоб уникнути цієї помилки, потрібно все продумати до дрібниць і контролювати ремонтний процес самостійно. Велику увагу слід приділити правильному вибору головних атрибутів цієї кімнати.

2. Клубна атмосфера

Подібний інтер'єр у ванній Вашої квартири або будинку буде лише пригнічувати домочадців, заважати їх бадьорому пробудженню вранці, та й в цілому сильно спотворить колір Вашого обличчя. Рекомендуємо використовувати світлу гаму відтінків в оформленні ванної кімнати, а ніші або одну зі стін пофарбувати контрастним кольором.

3. Відсутність захисних перегородок

Абсолютно непрактично відмовлятись від захисних перегородок в цій зоні. З їх допомогою можна уникнути скупчення води на підлозі і заощадити час на її прибирання.

4. Слизька підлога

При виборі керамічної плитки в приміщенні ванної кімнати слід завжди пам'ятати про можливу травматичність. Глянцевий гладкий матеріал може стати причиною сильного падіння після банних процедур. Щоб уникнути цього, слід купувати шорстку і матову підлогову кераміку.

5. Тьмяне робоче світло

У ванній кімнаті світлові акценти повинні бути розставлені не лише в центрі стелі, а й над дзеркалом та іншими важливими функціональними зонами.

6. Паперові шпалери

Шпалери з цього матеріалу і підвищена вологість - речі абсолютно несумісні. Кращим облицювальним матеріалом є керамічна плитка або комбінована обробка у вигляді тандему вологостійких шпалер і декоративної цегли.

** 7. Відсутність вішака для рушників**

Дуже зручний і практичний елемент ванної кімнати. З гачками і вішаком вам не доведеться виходити з душу і залишати вологі сліди на підлозі по дорозі до шафи з халатом.

8. Відсутність килима біля ванної

Це приємна дрібниця, через відсутність якої можна і застудитися, і посковзнутися. Зверніть увагу на покриття з прогумованою основою - вони не будуть ковзати по керамічній підлозі.

9. Маленький умивальник

При виборі цього атрибута необхідно враховувати просту арифметику: якщо вранці Ви приводите себе в порядок разом з половинкою, то і умивальник необхідно купувати з розрахунку на двох людей. Він повинен бути досить широким, щоб Вам не довелося товпитися біля нього.

Переглядів: 704
Дата добавлення: 2019-03-04
Добавив: Vitaliy HOME