Оцінка


Перед тим як купувати житло, кожна людина стикається з питанням - яку вибрати квартиру: в новобудові або на вторинному ринку? Кожен з варіантів досить привабливий, але вибрати потрібно тільки один. Тому спочатку треба уважно вивчити всі позитивні і негативні сторони кожного з них, провести порівняння і вибрати оптимальний для себе варіант.

Плюси новобудов

Новобудови завжди ваблять і притягують майбутніх мешканців, адже у них є стільки переваг:

 1. Оформлення документів належним чином, безпеку угоди.

У квартири ще немає своєї історії, її не купували і не продавали, тому варіант обману виключений. Немає необхідності вирішувати фінансові питання з приватною особою. При цьому практично завжди можна оформити розстрочку платежів шляхом кредитування.

 1. Сучасний підхід.

В останні десятиліття будинки будують не так, як раніше. Оздоблювальні матеріали відрізняються красою, планування квартир значно зручніше, а площа більше. Під'їзди просторі і світлі, передбачено приміщення для консьєржки. Практично скрізь є вантажні ліфти.

 1. Наповнення квартири своєю енергетикою.

Коли вперше заходиш в нове приміщення, наповнюєш його своєю теплотою, радістю, позитивом. Новій квартирі передасться душевний настрій господаря. І не обов'язково вірити в матеріальність почуттів, але від відчуття власної домівки нікуди не дінешся.

 1. Нові сусіди.

Найчастіше заселення новобудови відбувається протягом першого року. Люди знайомляться один з одним, допомагають в облаштуванні на новому місці. Як показує практика, новосели досить схожі з фінансового рівня і способу життя, а це значить, що створити дружний колектив сусідів буде нескладно.

 1. Розумні ціни на квартири.

Квадратний метр житла в споруджуваних будинках зазвичай коштує значно дешевше аналогів на вторинному ринку. Якщо купувати квартиру на етапі будівництва котловану або фундаменту, можна пристойно заощадити. Крім того, забудовники, як правило, дозволяють вносити суму частинами під час будівництва. Головне, не потрапити до шахраїв, а звертатися тільки до авторитетних компаніям, тоді буде впевненість, що будівля побудують до кінця і здадуть в термін.

Мінуси новобудов

Недоліки у новобудов теж є, і про них треба знати:

 1. Після того як будівництво буде завершено, і будинок буде зданий в експлуатацію, прилегла територія ще якийсь час буде недоглянутою, подекуди залишаться ями, залишки будівельних матеріалів, сміття. У самій квартирі залишиться стійкий запах будівництва, а дрібні частинки пилу будуть довгий час осідати на меблях і одязі.

 2. Нові будинки здаються, в основному, з будівельною або чорновою обробкою. Це означає, що чималу суму доведеться витратити на ремонт квартири «з нуля». До того ж, новий будинок може дати усадку.

 3. Не всі сусіди закінчують ремонт в один день. Потрібно набратися терпіння, щоб витримати всілякі будівельні шуми від сусідів.

 4. Найчастіше забудовники спочатку відбудовують житлові будинки, а вже потім займаються питаннями інфраструктури. Так що доведеться почекати, поки не відкриються магазини, кафе, садки і школи недалеко від будинку.

Плюси вторинного житла

Позитивні сторони у квартир на вторинному ринку такі:

 1. Стійкість і міцність.

Будинок, який побудований порівняно давно, не дасть усадку і не піде тріщинами. Комунікації працюють не перший день, а значить, проблем виникнути не повинно.

 1. Немає необхідності робити ремонт в терміновому порядку.

Якщо стан квартири досить непоганий, можна не поспішати робити в ній ремонт. І вже точно мешканці будинку все дружно не почнуть робити ремонти в зв'язку з появою нового сусіда, так що будівельні шуми турбувати не будуть.

 1. Добре розвинена інфраструктура.

Всі старі обжиті райони міста відрізняються наявністю розвиненої інфраструктури - безліч магазинів і супермаркетів, садків і шкіл, лікарень і поліклінік, кафе, транспортних розв'язок.

Мінуси вторинного житла

Не можна обійти увагою і недоліки «вторинки»:

 1. Сусіди знають один одного, а новачків завжди зустрічають насторожено і не дуже радісно, ​​в такий колектив потрапити досить складно.

 2. Не відомо, якими виявляться сусіди за стіною і в під'їзді. Фінансовий рівень і спосіб життя у всіх може бути дуже різний.

 3. Про деякі недоліки минулий господар може навмисно промовчати, або просто забути повідомити новому власнику. Такі недоліки випливають з часом і найчастіше зовсім не радують нових господарів.

 4. Ніхто не застрахований потрапити в квартиру умільця, який багато чого переробив для своєї зручності. Такі зміни можуть виявитися вкрай незручними для нового господаря, а це значить, що доведеться витрачати гроші і час, і переробляти під себе.

Тепер залишається зважити всі «за» і «проти», обміркувати переваги і недоліки обох варіантів, правильно розставити пріоритети і після цього прийняти остаточне рішення.


Переглядів: 245
Дата добавлення: 2019-07-12
Добавив: Robot Home24