Оцінка


Світлий офіс для ясних умів - така концепція панує в дизайні цього інтер'єру. Коли американською продюсерською студії знадобилося приміщення для своєї численної творчої команди, вони недовго роздумували про те, яким повинен бути його стиль. Просторий і наповнений світлом, але не позбавлений яскравості - такий образ був їм потрібен.

Центром офісу є з відкрите робочий простір з довгим столом, здатним вмістити близько 20 осіб. Також є кілька окремих кабінетів, призначених для спільної діяльності невеликих груп працівників. Але єдність творчого процесу зберігається, завдяки скляним стінам.

Основа інтер'єру виконана в білому кольором кольорі, який доповнюється світлим деревом і блиском металевих поверхонь. Нотки індивідуальності приносять помаранчеві стільці і крісла. Рясний доступ денного світла забезпечується широкими вікнами. А підтримується яскрава атмосфера численними стельовими світильниками, що відрізняються своєю різноманітністю. Сучасний вигляд офісу формується стильними меблями з дерева, сталі з додаванням мармуру і шкіри.

Відкрийте для себе всі відтінки і стилі дизайну офісних приміщень в інших матеріалах, присвячених цій тематиці.


Переглядів: 244
Дата добавлення: 2019-05-27