Активне впровадження інноваційних технологій в розвиток архітектури приносить неймовірні результати. Про шедевральні твори в цій області можна говорити нескінченно, але ми постаралися підібрати чималу колекцію найбільш вражаючих, незвичайних, а часом, навіть шокуючих архітектурних проектів.

Будинок з трикутників (Боулдер, США)

 

В основі архітектурної конструкції будинку 16 трикутників, він був побудований в 1958 році. Це один з проектів Чарльза Хертлінг (архітектора-органіка).

 

 

Кругла вілла під землею (Вальс, Швейцарія)

 

В альпійському селі Вальс є незвичайна місцева визначна пам'ятка - підземна вілла, яка звернена до гір своїм єдиним фасадом. Планування продумане таким чином, що в кожній кімнаті є своє вікно. Сонячне світло від одного фасаду поширюється на 4 спальні, кухню-вітальню і бібліотеку.

 

 

Вигнутий будинок (Каліфорнія, США)

 

Цей незвичайний будинок в Каліфорнії вражає своєю ефектною динамічною формою. Його фасад виконаний в дерев'яній і металевій обробці. Завдяки своїм вигнутим контурам будинок гармонійно виглядає на тлі навколишнього горбистого ландшафту

 

 

Під крилом Боїнга (Малібу, США)

 

А це будівля вражає своїм унікальним дахом - на каркасі з бетону лежать крила списаного літака Boeing 747. Господиня будинку витратила на них 50 тис. Дол.

 

 

Будинок у формі кулі (Зеленоград, Росія)

 

Чудеса архітектури є і в Росії. За бажанням господині її незвичайний дачний будиночок в Підмосков'ї не повинен нагадувати міського. Будинок-купол зсередини оброблений сосновою дошкою, а зовні покритий модриновим гонтом.

 

 

Будинки-невидимки (Італія, кордон з Больцано)

 

Дзеркальні фасади двох будинків ефектно зливаються з пейзажем навколо. Ідея дизайну італійського архітектора Петера Піхлера - зрушити блоки для додання динаміки, склити фасади дзеркальними панелями, декорувати торці вікнами у вигляді клинів, а всю будівлю підняти на платформу, щоб створити відчуття легкості.

 

 

«Будинок хоббіта» (Уельс, Великобританія)

 

Скромний бюджет господаря цього будинку мотивував його на творчий експеримент. Частково житло вирито в пагорбі, стіни зроблені з каменю, глини і дерева, а каркас - з товстих гілок.

 

 

Будинок з ширяючим басейном (Мадрид, Іспанія)

 

Архітекторам цього будинку знадобився цілий рік, щоб зробити проект і прорахувати всі нюанси, а щоб побудувати, вистачило 7 днів. Найефектніший елемент будинку - витягнутий басейн, що ширяє в повітрі.

 

 

«Поезія хвилі» Портленд, США

 

Унікальна будова, пришвартована біля річки Віламетт, претендує на звання самого дивного плаваючого будинку. Його господарі мріяли про житло з цікавими формами зовні і всередині, без будь-яких перегородок. Класичне вікно виходить на воду, задній фасад і бічні стіни зроблені глухими.

 

 

Будинок у вигляді зернового бункера (Грейт-фолс, США)

 

А це цікавий приклад того, як старий бункер перевтілився в симпатичний житловий будиночок, завдяки архітекторові Ніку Панчо. Резервуар придбав панорамне вікно, балкон, два поверхи і невеликий місток, який з'єднав будиночок з пагорбом.

 

 

Танцюючий будиночок (Сопот, Польща)

 

Цей проект, натхненний творами художників, є воістину унікальним. Мультяшна архітектура - частина торгового центру Rezydent.

 

 

Перевертиш (Геленджик, Росія)

 

Перевернутий будинок звели в 2017 році. Його внутрішнє наповнення повністю відповідає зовнішньому вигляду. Всі великі і дрібні предмети у вас над головою. Зайшовши в такий будиночок, створюється відчуття, ніби ви ходите по стелі.

 

 

Кам'яний будинок (між Фафе і Селоріку-де-Башту, Португалія)

 

Сьогодні в цьій дивовижній будівлі розміщений музей будинку каменів. Будиночок між величезних чотирьох валунів біля вітряної електростанції побудував архітектор Вітор Родрігес ще в 1974 році.

 

 

Будинок-черевик (штат Пенсільванія, США)

 

Цю оригінальну будівлю побудував для своєї сім'ї швець М. Хейнс в цілях реклами. Він був власником багатьох взуттєвих магазинів, і своєю будовою хотів привернути до них ще більше уваги

 

 

Будиночок з очерету (Дарс, Німеччина)

 

Таких м'яких будинків всього три, і всі вони розташовані біля балтійського узбережжя Німеччини. Незвичайність їх у тому, що фасади і дахи зроблені з очерету.

 

 

Рояль зі скрипкою (Хуайнань, Китай)

 

Оригінальність цієї будівлі просто заворожує. У нічний час будинок ефектно підсвічується, а проходячи повз нього так і хочеться почути музику, доторкнувшись до струн або клавіш.

 

 

Будинок-земна куля (ОАЕ)

 

Цей будинок-планета на колесах спочатку був створений для пересування шейха по пустелі ОАЕ. Він включає чотири поверхи з чотирма спальними і шістьма ванними кімнатами.

 

 

Бульбашковий будинок (Канни, Франція)

 

Цей кумедний житловий комплекс був побудований для відомого модельєра П. Кардена. У химерному будинку такі ж оригінальні меблі, які ідеально вписуються в загальну концепцію.

 


Переглядів: 221
Дата добавлення: 2020-03-03
Добавив: Robot Home24