Оцінка


Напевно, подібного роду питання викличе нерозуміння - адже кожна людина хоче зробити свій будинок теплим і затишним в будь-який час року. В даний час, при постійному зростанні цін на газ і електрику, тема з приводу утеплення житла зараз дуже актуальною.

Утеплювач піноізол товщиною 5 см, а утеплювач пінопласт 10 см, по своїй теплопровідності еквівалентний стіні з цегли в розмірі 1,5 м, а бетонної стіни товщиною 2,3 м. Що ж це може означати? А то, що для того щоб будинок був теплий і комфортний для проживання є 2 способи: будувати будинок, де стіна буде 1,5- 2 метри (так, будувалися замки, палаци) або будувати будинок, при цьому залишаючи місце для утеплення стін. При цьому вартість будівництва стіни з цегли 1,5-2 м, набагато дорожче, ніж вартість утеплення стіни.

Це означає, що утеплення стін при будівництві нових будинків зробить велику економію на будівельному матеріалі.

А також використання при будівництві будинків технологій з утеплення будинку, пізніше забезпечить економію при опаленні.

Приклад: є дачний будинок, площею 70 кв.м. Стіни будинку побудовані в одну цеглину. При цьому влітку завжди було жарко в будинку, а взимку холодно. Витрати на опалення були близько 1500 грн на місяць (у нас опалення електричне). Стіни будинку утеплили пінопластом, а дах пензлем, а також прибудову утеплили пензлем (рідким пінопластом). Витрати на опалення знизилися в 2 рази. Будинок став комфортним для проживання в будь-який час року (взимку тепло, а влітку прохолодно).

А ще, коли використовуємо системи технології з утеплення будинку, це допоможе заощадити наші гроші на охолодження будинку влітку! Тому що будинок в якому, зроблена система утеплення, зберігає тепло всередині будинку, а влітку за рахунок утеплення, допоможе підтримувати певну температуру всередині приміщення. Будинки, які були утеплені, час роботи кондиціонерів скорочувалася в кілька разів.

Система з утеплення будинку забезпечує:

  • Економію на будівельних матеріалах;

  • Економію на опалення;

  • Економію на електроенергії;

  • Теплозахист будівель взимку і влітку (в утепленому будинку взимку тепло, а влітку прохолодно)

  • Хороші умови для проживання - вологість і температура в будинку, що утеплює, завжди буде комфортною для проживання;

За даними досліджень у будівель до 45% теплових втрат здійснюється через стіни, а через дахи 20%

Знизити до мінімуму теплових втрат, які відбуваються через стіни будинку, це шанс заощадити 30% на витрати: взимку заощадити на опалення, влітку заощадити на кондиціонування.

Переглядів: 242
Дата добавлення: 2019-05-28
Добавив: Vitaliy HOME