Оцінка


Щоб не допускати серйозних помилок і не затягнути ремонт на роки, потрібно чітко знати про підводні камені цього процесу.

Ми зібрали невдалі рішення, які перекреслять всі старання по ремонту. Ми пояснюємо, чому їх не можна повторювати, і як правильно вирішувати «ремонтні» питання.

  1. Наймання дешевої бригади майстрів

Непрофесійні робочі - це завжди провал. Винятків не буває. Передбачити, де саме вас спіткає невдача при коннекте з невмілими ремонтниками, неможливо.

Це може бути неправильний розподіл матеріалів, порушення черговості в роботах або неякісне їх виконання.

  1. Відсутність дизайн-проекту

Грамотні креслення з вимірами всіх необхідних поверхонь в квартирі - головний «ремонтний» документ. Він важливий для підрахунку матеріалів, які знадобляться для обробки і складання кошторису.

  1. План ремонту і облаштування без дизайнерів

Робити всі роботи самостійно можна за умови, якщо ви професійний дизайнер або архітектор. В іншому випадку ймовірність успішного результату ремонту малоймовірна. Вибрати колірну гамму стін і розставити меблі може кожен, але для розведення електромережі і правильної кладки ламінату потрібні фахівці.

  1. Відсутність вимірів

Важливо записати розміри поверхонь, меблів і фурнітури, діаметр розеток, кабелів і інших матеріалів.

  1. Економія на якості

Це глобальна помилка при ремонті квартири або будинку. Вона гарантовано перекреслить всі старання навіть найпрофесійніших робітників.

Не можна економити на якісних добротних матеріалах - грунтовці, фарбі, склопакетах, меблів і сантехніці.

  1. Стара електропроводка

При капітальному ремонті необхідно оновити електрику, кабелю і проводу по всій квартирі. Краще переконатися, що електропроводка нова і міцна, ніж ризикувати безпекою всього будинку.

Переглядів: 364
Дата добавлення: 2019-01-29
Добавив: Vitaliy HOME