Оцінка


Модульні картини не так давно з'явилися в наших інтер'єрах. Тим не менш, вони дуже швидко завоювали популярність. І це не дивно, адже вони дозволяють багатогранно декорувати приміщення. При цьому не потрібно прикладати особливих зусиль, а також витрачати багато коштів.

Для того щоб створити модульну картину, фахівці ділять малюнок на фрагменти. Кожен з них наноситься на полотно, а потім натягується на спеціальний підрамник. Цікаво, що певних стандартів не існує, адже полотно можна натягувати по горизонталі, вертикалі, діагоналі, а також ділити його на складні геометричні фігури, наприклад, на шестикутник. Зазвичай фрагменти не поміщаються в рамки. В іншому випадку ускладнювалося б сприйняття цілісності малюнка. Спочатку не регламентується, на яку кількість частин буде поділений малюнок. Справа в тому, що частин може бути скільки завгодно. Все залежить від того, якого розміру полотно, а також яка фантазія у дизайнера.

Важливо відмітити! Лінії, по яких ділиться малюнок, повинні максимально дотримуватися сюжетної лінії. Кожен фрагмент окремо повинен виглядати гармонійно.

Фрагменти і форма можуть бути довільними, але пред'являються деякі вимоги:

  • одна сторона фрагмента не повинна бути менше 30 сантиметрів;
  • розмір фрагмента залежить від розміру приміщення;
  • загальноприйнятими вважаються розміри: ширина від 1,2 до 1,7 метра, висота - від 80 сантиметрів до 1,2 метра.

Зазвичай головними формами фрагментів є квадрат або прямокутник. За рахунок сучасних модульних картин в інтер'єрі з'являється якась динамічність, «родзинка». Дизайн стає ексклюзивним, що відповідає характеру господаря.

Місця для модульних картин в приміщенні

За рахунок того, що фрагменти картини не поміщаються в рамки, створюється динамічність і цілісність сприйняття полотна. Виділяють такі схеми розташування модулів:

  • стандартне. Модулі розташовані одна біля одної, на одному рівні;
  • сходовий. Кожен наступний фрагмент вивішується із зсувом щодо попереднього, причому зсув виконується в різних напрямках - вправо і вгору, вниз і вліво, і так далі;
  • діагональне. Модулі розташовуються по прямій лінії, яка спрямована діагонально щодо статі в приміщенні; геометричне. Окремі фрагменти групуються в геометричну фігуру - овал, квадрат, багатокутник.

Однак потрібно зазначити, що названі варіанти - це не вичерпні можливості розташування модулів картин. Все залежить від того, якого декоративного ефекту потрібно досягти.

В дію вступають ті ж закони, що і при інших видах обробки приміщень:

  • якщо композиція витягнута вертикально, то візуально вона дозволить збільшити висоту приміщення;
  • по горизонталі витягнуті картини візуально збільшать невелике приміщення;
  • великі фотографії на картині розширять невеликий простір;
  • панорамні модульні картини створюють відчуття простору навіть в крихітних кімнатах.

Модульні картини в різних кімнатах, фото: Наприклад, у вітальні модульні картини можуть служити декорацією для певних зон. Біля каміна картина буде залучати гостей до домашнього вогнища тепла. Якщо ви хочете зробити своє приміщення максимально гостинним, то потрібно розвісити модульні картини над диваном. Можна розмістити модульну картину на полицю, яка знаходиться біля декоративного каміна. Це буде виглядати оригінально, якщо ще доповнити композицію іншими елементами декору - свічками, вазами і так далі.

На кухні модульна картина відразу ж створює відчуття технологічного приміщення. Примітно, що це дає можливість визначити смаки господаря. Зазвичай на кухні вивішують картини із зображенням напоїв, фруктів, квітів і готових страв. Зовсім інша справа - привнести в приміщення елементи екстер'єру. Це означає, що на картині можуть зображуватися вузькі вулички, нічне місто, поле або морський пейзаж, зарослі поля маками.

Модульні картини в інтер'єрі спальні фото, які вивішуються в спальнях, повинні мати пастельні, ніжні тони. Квіти, що цвітуть поля, ліричні картини - все це доречно в даному приміщенні. Зазвичай модульні картини в спальні розташовують не біля вікна. В іншому випадку потрібно буде дивитися проти світла, що перешкоджає нормальній візуалізації зображення.

Вивішуються модульні картини також в дитячих кімнатках. Зміст картини в даному випадку буде залежати від віку дитини. Для малюків годяться найпростіші малюнки. Можна навіть зробити так, щоб кожен фрагмент «картини» був різнокольоровими фігурами. Для більш старших діток використовуються картинки з мультяшними героями. Підліткам годяться картини з власними фотографіями, спортивними тематиками.

Якщо картини потрібно повісити в передпокої, то тут підійдуть чіткі геометричні форми, які будуть зрозумілі кожній людині. У вхідній зоні людина довго не затримується, тому немає багато часу розглядати картини.

Дизайн модульних картин в інтер'єрі

Для того щоб ваші картини були максимально корисними в інтер'єрі, прикрашали його, потрібно дотримуватися певних порад фахівців. Отже, недоречно використовувати яскраві кольори картин в приміщеннях, де людина відпочиває і розслабляється. Якщо простір невелике, то збільшити його допоможуть картини із зображенням гір, моря, на яких обов'язково є лінія горизонту. Завжди потрібно зіставляти розмір картини з розміром стіни. Чим більше стіна, тим більшими повинні бути сегменти картини, і навпаки.

Порада! Перед тим, як повісити на стіну картини, перед тим, як вбити гачки, за допомогою клейкої стрічки позначте місця, на якому буде висіти кожен сегмент. Так можна оцінити приблизну картину. Набагато простіше переклеїти стікери, ніж заново вкрутити гачки.

Картини повинні відповідати розміру меблів. Найкраще, якщо ширина її на 25 відсотків менше, ніж ширина обстановки або предмета, над яким вивішується картина.


Переглядів: 994
Дата добавлення: 2019-05-30
Добавив: Vitaliy HOME