Оцінка


Грифельна дошка - це не тільки невід'ємний атрибут будь-якої школи, але і стильний предмет в інтер'єрі будинку! Ми підглянули кілька незвичайних ідей застосування грифельних дощок в дизайні житлового простору - Вам вони напевно сподобаються!

Грифельна дошка на кухні

Мабуть, найбільш доречно виглядають грифельні дошки в інтер'єрі кухні - причому годяться вони і як фартух на кухню, і як окремий аксесуар. Такі дошки можна розписати декоративними візерунками або використовувати для написання списку продуктів, різних нагадувань домочадцям і так далі.

Грифельна панель на кухню - це стильно, креативно і практично: на ній можна розмістити спеції або зелень з відповідними підписами, або навіть невеликі кімнатні рослини!

У дитячій кімнаті

Дитяча кімната - друге місце в будинку, де грифельна дошка буде як не можна до речі. Ціла грифельна стіна в інтер'єрі дитячої - це величезне поле для творчості! І головний плюс тут в тому, що в будь-який момент обридлий малюнок можна стерти і намалювати інший.

Також грифельна дошка сприяє розвитку творчих навичок у дитини.

У дитячій кімнаті можна обладнати як цілу стіну, так і невелику підлогову грифельну дошку. Другий варіант може не так ефектний, як перший, але за то практичніше - коли дошка набридне, прибрати її з очей геть буде набагато простіше.

Грифельна стіна в спальні

В інтер'єрі спальні також активно використовують грифельні поверхні. Це може бути розмальована стіна біля ліжка.

Наприклад, незвично виглядає намальована спинка ліжка.

Цікаво виглядають фантазійні і анімалістичні візерунки, виконані білою крейдою.

Малюнки крейдою в вітальні

Навіть у вітальні можна знайти застосування грифельну стінами. Хочете трохи «похуліганити», розписавши крейдою стіну біля робочого місця? Будь ласка!

Або нанести простий геометричний принт на стіну за диваном.

Обидва варіанти актуальні і вельми оригінальні.

Якщо дозволяє місце і є творчий порив - створіть цілу картину на стіні у вітальні. Квітковий принт, які б мотивували написи - що ще потрібно для позитивного настрою?


Переглядів: 1040
Дата добавлення: 2019-05-09
Добавив: Vitaliy HOME